Saj-saj Čeng (6)
2
2 6 6
sk Úterý 22.07.2014, 11:14WTA Nan-čchang - Jiangxi Open (tvrdý povrch)

Skončilo sa nám veľmi zaujímavé stretnutie, keď sme sledovali v každom sete prakticky iný scenár. V prvom sete jasne dominovala naša tenistka, v tom druhom domáca tenistka a v tom treťom rozhodujúcom to bolo dlho vyrovnané, ale napokon strhla prevahu na svoju stranu Saisai Čeng a zápas dotiahla do víťazného konca. Michaela Hončová tak napokon končí na turnaji v Číne už v prvom kole.

Pekný zvyšok dňa Vám želá Miroslav Revaj. Dovidenia a dočítania pri ďalších prenosoch! (13:55:13)

Koniec zápasu

3:6
    GEM, SET, ZÁPAS Saisai Čeng! Domáca tenistka využila druhý mečbal, keď zahnala našu tenistku do rohu dvorca a potom do opačnej strany poslala svoj úder, ktorým vyhráva tretí set pomerom 6:3 a vyhrala aj tak tento zápas 2:1 na sety po hrách 2:6, 6:1 a 6:3 z jej pohľadu a postupuje tak na domácom turnaji do ďalšieho kola!

15-40
    Michaela ešte bojuje a prvý mečbal v zápase odvracia. Ostávajú však pre domácu tenistku ešte dva!

0-40
    Prichádzajú tri mečbaly pre domácu tenistku!

0-30
    Druhý fiftýn v rade pre domácu tenistku, naša tenistka zahrala loptičku len do autu.

0-15
    Začína dobre a získava fiftýn.

3:5
    Ponúknutú možnosť domáca tenistka využíva a tak sa dostáva do vedenia 5:3 a teraz získala veľkú výhodu, pretože ide podávať na víťazstvo v treťom sete a aj samotnom zápase! Uvidíme, ako to napokon dopadne.

30-40
    Takže napokon prichádza brejkbol pre domáca tenistku, pretože Michaela poslala svoj forhend len do autu!

30-30
    Loptu získava Hončová, takže po 30 na oboch stranách. Príde gembol či brejkbol ?

15-30
    Druhým fiftýnom v rade otáča domáca tenistka vývoj vo svoj prospech po krásnom bekhende z rohu dvorca.

15-15
    Po 15 na oboch stranách.

15-0
    Cestu za potvrdením brejku začína úspešne, fiftýn na jej strane.

3:4
    Hneď prvý brejkbal naša tenistka využíva a znižuje tak na 3:4 a svoje podanie si berie späť! Podávať teraz ide práve ona a môže skúsiť potvrdiť brejk.

40-15
    Druhá dvojchyba v zápase v podaní domácej tenistky! Prichádzajú tak dva brejkobly pre našu tenistku!

30-15
    Druhým fiftýnom v rade otáča naša tenistka vývoj vo svoj prospech! Prezentovala sa presným forhendom.

15-15

0-15
    Začína ziskom fiftýnu, Michaela poslala svoj úder len do autu.

2:4
    Túto možnosť domáca tenistka využíva a tak prvý krát v treťom sete sa zrodil brejk! Dostáva sa do vedenia 4:2 a ide podávať na potvrdenie brejku. Ak sa jej to podarí, misky váh sa výrazne naklonia na jej stranu.