Opava – Slovácko B 2:2 (kon.) | Pardubice – Liberec jun. 3:3 (kon.) | Zlín – HFK Olomouc 3:1 (kon.)
Vlašim – Meteor 5:1 (kon.) | Chrudim – Union 2013 0:2 (kon.)
Slezský FC Opava
2:2 (0:2)
1.FC Slovácko B
Středa 23.07.2014, 17:00 • Žimrovice • Přípravný zápas

Je dobojováno. Přípravné utkání nakonec končí remízou 2:2. V 8. minutě se do vedení dostali fotbalisté Slovácka, kteří o 14 minut později přidali druhý gól a poločas tak vyhráli. Po změně stran už ovšem branky střílela pouze Opava, která díky penaltě Schaffartzika a přesném lobu Vavříka vyrovnala. I přes velké úsilí se domácím fotbalistům třetí branku vstřelit nepodařilo a vydařené přípravné období, během kterého prohráli jediný zápas, zakončili druhou remízou v řadě. (18:42:48)

82
    Opava právě vstřelila branku!
    Opava v závěru utkání vyrovnává, když její branku vstřelil PETR VAVŘÍK, který přeloboval brankáře Slovácka. Podaří se Opavě v následujících minutách dokonat obrat?

71
    Opavští necelých dvacet minut před koncem zápasu snižují na rozdíl jediné branky. S nařízeným pokutovým kopem si dokázal poradil JAN SCHAFFARTZIK.

46

Je za námi úvodní poločas, ve kterém jsme zaznamenali dva góly. Obě branky se podařilo vsítit rezervě Slovácka, která tak i přes neproměněný pokutový kop v závěru úvodního dějství vede v Žimrovicích nad Opavou 2:0.

45

22
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Fotbalisté hostujícího celku přidali další gól a odskakují Opavě na rozdíl dvou branek.

8
    Rezerva Slovácka se již po osmi minutách hry ujímá vedení.

1

Pro Opavu je to již poslední přípravné utkání před startem nového soutěžního ročníku Fotbalové národní ligy, který nejen fanoušci tohoto slezského týmu netrpělivě vyhlížejí. Oba dnešní soupeři se navzájem dobře znají, neboť spolu v předchozí sezoně sváděli souboje v Moravskoslezské fotbalové lize.

Dobré odpoledne, vítejte u textové online reportáže z přípravného utkání, ve kterém proti sobě nastoupí SFC Opava a 1. FC Slovácko B. Zápas se odehraje na hřišti v Žimrovicích a jeho úvodní výkop je naplánován v 17:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.