Opava – Slovácko B 2:2 (kon.) | Pardubice – Liberec jun. 3:3 (kon.) | Zlín – HFK Olomouc 3:1 (kon.)
Vlašim – Meteor 5:1 (kon.) | Chrudim – Union 2013 0:2 (kon.)
FK Pardubice
3:3 (1:1)
FC Slovan Liberec junioři
Středa 23.07.2014, 17:00 • Pod Vinicí č. 2 • Přípravný zápas

Je dobojováno. V přípravném duelu mezi Pardubicemi a juniorkou Liberce nakonec diváci viděli zajímavé drama. Druholigový celek sice měl více ze hry, jenže své šance proměnit nedokázal. Přišel proto trest Slovanu, který v závěrečných minutách dvěma góly stáhl pardubický náskok a srovnal na konečných 3:3. (18:50:28)

90
    Liberec právě vstřelil branku!
    Je tu vyrovnávající branka! Liberec během několika málo minut stáhl dvoubrankový náskok Pardubic, na 3:3 srovnává MARTIN FRÝDEK!

84
    Liberec dotahuje! Přesně mířenou křížnou střelou se prosadil LUKÁŠ BOUŠKA!

80
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Další branka v liberecké síti! Střídající RADIM FIKEJZ zaznamenal již svou druhou dnešní trefu. Po proměněné penaltě se prosadil další přesnou střelou!

75
    Další střídání juniorky Liberce: Místo Reného Ambrože naskočil Tomáš Polívka.

70
    Máme tu liberecké střídání: Odstoupil Filip Drobílek, místo něj nastoupil Lukáš Kaiser.

68
    Pardubice mohly vést o dvě branky! Střídající Kim ale svojí střelou orazítkoval jen břevno!

67
    Další střídání v dresu Pardubic: Vojtěcha Kakrdu nahradil Petr Prokopec.

63
    Dnešnímu utkání přihlíží 160 diváků.

62
    Střídání v dresu Pardubic: Místo Martina Haška ml. do hry naskakuje Michal Petráň.

61
    Střídaní v dresu Liberce: Střelec jediné liberecké branky Martin Krejčí odchází, nahrazuje ho Martin Jánošík.

52
    Krátce po začátku druhého dějství tu máme další branku! Sudí Drábek nařídil pokutový kop po faulu Zitky na RADIMA FIKEJZE, ten se sám postavil k exekuci a posílá Pardubice opět do vedení!

46
    Poločasové změny v dresu Pardubic: hřiště opustili Kuru, Vencl, Záviška, Kudrna, Fusek a Klátil, nahradili je Stehno, Bederka, Jarosz, Fousek, Kim a Fikejz.

46

Přípravný duel mezi pardubickým áčkem a juniorkou Slovanu Liberec nám v první půli nabídl dvě branky. Do vedení se po osmi minutách dostaly druholigové Pardubice, když se prosadil Petr Kudrna. Poločasovou remízu zařídil o chvíli později liberecký Martin Krejčí.

45

14
    Junioři z Liberce srovnali! Dorážející MARTIN KREJČÍ byl na ve správný čas na správném místě!

8
    První gól zápasu vstřelil PETR KUDRNA a druholigový celek je o krok napřed!

Lukáš Ouředník

Branky: 8. Kudrna, 52. Fikejz (pen.), 80. Fikejz – 14. Krejčí, 84. Bouška, 90. Frýdek

FK Pardubice: Kuru (46. Stehno) – Vencl (46. Bederka), Němeček, Šejvl, Řezníček, Záviška (46. Záviška), Hašek ml. (62. Petráň), Kudrna (46. Fousek), V. Kakrda (67. Prokopec), Fusek (46. Kim), Klátil (46. Fikejz).
    Náhradníci: Stehno – Prokopec, Bederka, Jarosz, Fousek, Petráň, Kim, Fikejz.

FC Slovan Liberec junioři: Zoul – Zitka, Egert, Chlumecký, Bouška, Henzl, Drobílek (70. Kaiser), Dydowicz, Ambrož (75. Polívka), Frýdek, Krejčí (61. Jánošík).
    Náhradníci: Kaiser, Kubát, Janošík, Polívka, Kastelovič.

Rozhodčí: Drábek – Hrdý, Baracz