Turecko
101:51 (23:15, 47:27, 75:41)
Česko
Čtvrtek 24.07.2014, 19:45ME do 18 let - muži

To je ode mě v tuto chvíli s konstatováním prohry českého týmu 51:101 z toho zápasu pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera, například u některého z textových online přenosů na našem portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen basketbalového) Onlajnu, na počtenou! (21:35:06)

Fauly: 18-19

Češi stačili tureckému tempu pouze v první čtvrtině. Po startu druhé čtvrtiny tahali po zbytek celého zápasu za kratší konec provazu, což se projevilo na konci celého zápasu, kdy čeští hráči prohráli o rovných 50 bodů a v celkovém skóre 101:51. Velmi vysoká a krutá porážka hned na úvod Mistrovství Evropy. Svěřenci trenéra Jana Ulrycha budou muset zlepšit především proměňování košů za 3 body a trestných hodů.

40:00
    Konec zápasu. (101:51)

39:49
    Na rozdíl rovných 50 bodů nakonec ještě upravuje Viktor Pulpán. (101:51) (101:51)

39:34
    Pulpán přidává jeden z posledních dvou bodů. (101:49) (101:49)

39:19
    Akyel je oním hráčem, kdo protrhává hranici sta bodů. (101:47) (101:47)

39:07
    Pekárek míjí obroučku z trestného hodu v obou případech. (99:47) (99:47)

39:07
    Pekárek a na druhé straně Korzmaz míjí koš. Poté přichází faul Güvena na Pekárka. Češi budou zahrávat dva trestné hody. (99:47) (99:47)

38:45
    Güven přiblížil Turky ke stobodové hranici o jediný bod. (99:47) (99:47)

38:29
    Leczo i Kroutil míjí koš. (97:47) (97:47)

38:02
    Turci třikrát za sebou minuli koš. (97:47) (97:47)

37:46
    Pulpán fauluje soupeře. (97:47) (97:47)

37:31
    Po dvou bodech Baykana jsou turečtí hráči blízko hranici sta bodů. (97:47) (97:47)

37:11
    Vzápětí na něj navazuje Gecim. (95:47) (95:47)

36:46
    Arar si připisuje do statistik dva body za proměněný koš. (93:47) (93:47)

36:31
    Pulpán upravuje symbolicky skóre. (91:47) (91:47)

36:23
    Kroutil míjí obroučku při svém prvním pokusu o střelu. (91:45) (91:45)

35:51
    Nádhernou souhru předvedl Arar s Gecimem, který zasmečoval ze vzduchu. (91:45) (91:45)

Josef Cestr

Turecko: Bayram, Ugurlu, Özdemiroglu, Arslan, Gecim, Baykan, Korkmaz, Arar, Olmaz, Ulubay, Akyel, Güven
    Trenér: Ömer Ugurata

Česko: M. Sehnal, Mareš, Ropek, O. Sehnal, Pulpán, Škranc, Pekárek, Svoboda, Leczo, Kroutil, Pursl, Jokl
    Trenér: Jan Ulrych