Karaganda – Atlantas 3:0 (kon.) | Beer Ševa – RNK Split 0:0 (kon.) | MYPA – Dinamo Minsk 0:0 (kon.)
Haugesund – FK Sarajevo 1:3 (kon.) | Keşla FK – Elfsborg 0:1 (3:4 po pen.) | FK Krasnodar – Sillamäe Kalev 5:0 (kon.)
Omonia Nikósie – Budućnost Podgorica 0:0 (kon.) | AIK Stockholm – Linfield 2:0 (kon.) | Esbjerg – Kajrat 1:0 (kon.)
Flamurtari – Ploiesti 1:3 (kon.) | Göteborg – Győr 0:1 (kon.) | Grödig – Čukarički 1:2 (kon.)
Čichura – Bursaspor 0:0 (4:1 po pen.) | Lech Poznaň – Kalju 3:0 (kon.) | Liberec – Košice 3:0 (kon.)
Soligorsk – Derry City 5:1 (kon.) | Tromsø – Víkingur 1:2 (kon.) | Vaduz – Chorzów 0:0 (kon.)
Zimbru Kišiněv – CSKA Sofia 0:0 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – Astana 1:0 (kon.) | Groningen – Aberdeen 1:2 (kon.)
Trnava – Zestafoni 3:0 (kon.) | Zorja Luhansk – Laçi 2:1 (kon.) | Asteras – RoPS Rovaniemi 4:2 (kon.)
Sligo Rovers – Rosenborg 1:3 (kon.) | Vojvodina – Trenčín 3:0 (kon.) | Zawisza Bydgoszcz – Waregem 1:3 (kon.)
Hajduk Split – Dundalk 1:2 (kon.) | Ferencváros – Rijeka 1:2 (kon.) | ND Gorica – Molde 1:1 (kon.)
Jagodina – Kluž 0:1 (kon.) | Koper – Neftçi Baku 0:2 (kon.) | Široki Brijeg – Mladá Boleslav 0:4 (kon.)
Diósgyöri – Litex 1:2 (kon.) | Crusaders – Brommapojkarna 1:1 (kon.) | St. Johnstone – Luzern 1:1 (5:4 po pen.)
St. Pölten – Botev Plovdiv 2:0 (kon.) | Hafnarfjördur – Něman Grodno 2:0 (kon.) | Stjarnan – Motherwell 3:2 (po pr.)
Sligo Rovers FC
1:3 (1:1)
Rosenborg BK
Čtvrtek 24.07.2014, 20:00 • Showgrounds, Sligo • Evropská liga (předkola)

Rosenborg si ve 3. předkole Evropské ligy zahraje s tureckým Karabüksporem. Pro Sligo letošní pohárová sezóna končí. Na počtenou! (22:04:11)
    Je dobojováno.

Je konec! Fotbalisté z Trondheimu dokázali po domácí porážce 2:1 zachránit situaci a v odvetě na hřišti Sliga zvítězili 1:3, čímž si zajistili postup do 3. předkola. Natěšení Rovers přitom začali zápas lépe a ve 13. minutě šli zásluhou Northa do vedení. Již o tři minuty později však vyrovnal Helland a krátce po změně stran dorovnal hostující manko z prvního zápasu Jensen. Stejný hráč pak v 64. minutě přidal i třetí gól Rosenborgu a fotbalisté Sliga Rovers se pak již na nic podstatného nezmohli.

90+4

90+3
    Hosté se ještě dostali do rychlého kontru. Zakončení Diskeruda zblokoval McMillan a Riski následně nedokázal trefit bránu.

90+2
    Po Ledwithově rohu se hosté ubránili a pomalu mohou začít slavit.

90+2
    McMillan to zkoušel z ostrého úhlu a Hansen míč raději vyrazil na roh.

90+1
    Tak ještě čtyři minuty.

89
    Domácí mohli alespoň trochu vylepšit skóre. Téměř od rohového praporku dobře nacentroval North, McMillan ovšem zblízka hlavičkoval nad bránu.

89
    Sørloth se dral za míčem příliš dravě a dopustil se útočného faulu.

88
    Russell se vracel z ofsajdové pozice, když na něj letěl míč. Hosté budou rozehrávat.

86
    Necelých pět minut do vypršení řádné hrací doby. Domácí už působí, že jsou s vypadnutím smířeni.

84
    Střídání v týmu Sligo Rovers FC: ze hřiště odchází Djilali, přichází Ledwith.

84
    Pedersen to neudělal dobře a poslal balón za domácí bránu.

84
    Hosté měli k dispozici další roh. Ani teď ale centr Mortena Gamsta Pedersena šanci nepřinesl. Vzápětí však Keating fauloval Diskeruda a bývalý hráč Blackburnu si vyzkouší další standardku.

82
    Keane z pravé strany dobře centroval na vzdálenější tyč. Se situací si však poradili hostující stopeři.

81
    Už běží poslední desetiminutovka zápasu. Rosenborg je blízko postupu do 3. předkola EL.