Karaganda – Atlantas 3:0 (kon.) | Beer Ševa – RNK Split 0:0 (kon.) | MYPA – Dinamo Minsk 0:0 (kon.)
Haugesund – FK Sarajevo 1:3 (kon.) | Keşla FK – Elfsborg 0:1 (3:4 po pen.) | FK Krasnodar – Sillamäe Kalev 5:0 (kon.)
Omonia Nikósie – Budućnost Podgorica 0:0 (kon.) | AIK Stockholm – Linfield 2:0 (kon.) | Esbjerg – Kajrat 1:0 (kon.)
Flamurtari – Ploiesti 1:3 (kon.) | Göteborg – Győr 0:1 (kon.) | Grödig – Čukarički 1:2 (kon.)
Čichura – Bursaspor 0:0 (4:1 po pen.) | Lech Poznaň – Kalju 3:0 (kon.) | Liberec – Košice 3:0 (kon.)
Soligorsk – Derry City 5:1 (kon.) | Tromsø – Víkingur 1:2 (kon.) | Vaduz – Chorzów 0:0 (kon.)
Zimbru Kišiněv – CSKA Sofia 0:0 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – Astana 1:0 (kon.) | Groningen – Aberdeen 1:2 (kon.)
Trnava – Zestafoni 3:0 (kon.) | Zorja Luhansk – Laçi 2:1 (kon.) | Asteras – RoPS Rovaniemi 4:2 (kon.)
Sligo Rovers – Rosenborg 1:3 (kon.) | Vojvodina – Trenčín 3:0 (kon.) | Zawisza Bydgoszcz – Waregem 1:3 (kon.)
Hajduk Split – Dundalk 1:2 (kon.) | Ferencváros – Rijeka 1:2 (kon.) | ND Gorica – Molde 1:1 (kon.)
Jagodina – Kluž 0:1 (kon.) | Koper – Neftçi Baku 0:2 (kon.) | Široki Brijeg – Mladá Boleslav 0:4 (kon.)
Diósgyöri – Litex 1:2 (kon.) | Crusaders – Brommapojkarna 1:1 (kon.) | St. Johnstone – Luzern 1:1 (5:4 po pen.)
St. Pölten – Botev Plovdiv 2:0 (kon.) | Hafnarfjördur – Něman Grodno 2:0 (kon.) | Stjarnan – Motherwell 3:2 (po pr.)
Ferencváros Budapešť
1:2 (0:2)
HNK Rijeka
Čtvrtek 24.07.2014, 20:30 • Puskás Ferenc Stadion • Evropská liga (předkola)

Z tohoto zápasu je to už vše, přeji Vám klidný čtvrteční večer. (22:28:03)

Domácí diváci smutně opouštějí stadión, na kterém dnes mohli vidět celkem tři branky. První dvě vstřelili v prvním poločase hosté, když se nejprve z penalty prosadil Krstanović, a poté zdvojnásobil vedení Rijeky Samardžić. Druhou půli ovládli domácí, kteří několik desítek minut hráli přesilovku. V pětašedesáté minutě snížil Ugrai, ale na výraznější zdramatizování dvojzápasu to nestačilo.

90+4

90+4
    Domácím prostě není přáno. Po sklepnutí spoluhráče se v ideální pozici ocitl Böde, jenž střelou z patnácti metrů branku přestřelil.

90+3
    Rohový kop, který rozehrál Dilaver, žádnou střeleckou příležitost nepřinesl. Vargić může vykopávat.

90+2
    Hráči v zelenobílých dresech se ještě pokouší o vyrovnání. Lauth z pravé strany nacentroval před branku, kde Mitrović odehrál míč do bezpečí.

90+1
    Pavlović se vysunul do útoku, kde nezpracoval míč, čímž odstartoval rychlý brejk Rijeky. Ta se poté s míčem vrátila na vlastní půlku.

90
    Nad rámec řádné hrací doby jsou přidány čtyři minuty nastaveného času.

89
    Dlouhý nákop na Somáliu sice byl přesný, ovšem brazilský hráč si při zpracování pomohl rukou.

89
    Hosté navíc závěr zápasu zvládají výborně, Rijeka drží míč v bezpečné vzdálenosti od své branky.

88
    V těchto chvílích už je prakticky rozhodnuto, Ferencváros už nemá na vstřelení tří branek dostatek času.

88
    Kvržić proti dvěma protivníkům u rohového praporku neuspěl, Ferencváros bude vhazovat.

87
    Střídání v týmu HNK Rijeka: ze hřiště odchází Sharbini, přichází Mitrović.

86
    Nacvičený signál hostům moc nevyšel, ale Sharbini se opět dostal k míči, který velkou malou domů poslal Vargićovi.

86
    Brezovec si na pravé straně šikovně došel pro faul, čímž ušetřil několik dalších desítek vteřin.

85
    Ferencváros se snaží zahrozit z dlouhých nákopů, které ale kýžené ovoce nepřináší. Fanoušci Rijeky už pomalu začínají slavit postup.

84
    Sharbini na půlící čáře zezadu fauloval Somáliu, další žlutá karta je na světě.

83
    Také nyní se Rijeka osvobodila, koncovka zápasu každopádně slibuje zajímavou podívanou.

83
    Ze samotného rohu domácí nezahrozili, o pár vteřin později si však můžou celou situaci zopakovat.