Rakousko – Portugalsko 1:2 (kon.) | Izrael – Maďarsko 1:2 (kon.) | Německo – Ukrajina 2:0 (kon.)
Srbsko – Bulharsko 1:0 (kon.)
Německo
2:0 (1:0)
Ukrajina
Pátek 25.07.2014, 20:15 • ETO Park, Győr (HUN) • Mistrovství Evropy U19

Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (22:10:05)

Německo postupuje do Play Off z 1. místa a Ukrajina končí na 3. místě, které postup do dalších bojů bohužel nezajišťuje. Ukrajina tak na turnaji končí, ale rozhodně se nemá za co stydět.

Hlavní rozhodčí Hansen ukončil dnešní utkání, ve kterém Německo porazilo Ukrajinu 2:0. O oba góly se zasloužil Selke, který se trefil nejprve ve 3. minutě a svůj druhý gól přidal v 66. minutě. Německo bylo aktivnější a nebezpečnější, avšak Ukrajina nepředvedla nijak špatný výkon. Nicméně spoléhala na hlavně na rychlé brejky, které si Němci dokázali pohlídat.

90+3

90+3
    Zápas se blíží do svého konce a na hře to jde znát, Německo kontroluje hru.

90
    Rozhodčí nastavuje druhý poločas o 3 minuty.

88
    Ukrajina dostala výhodu standardní situace, ale Německo se ubránilo bez potíží a centrovaný balon odkoplo daleko od své brány.

88
    Levin Öztunali sundal svého protihráče a rozhodčí mu okamžitě ukázal žlutou kartu.

86
    Sólo si střihl Lohkemper, který vystřelil asi z 18 metrů, ale jeho pokus byl nepřesný a balon skončil vysoko nad brankou.

86
    Kovalenko odcentroval míč na bližší tyč, ale tam našel pouze svého protihráče, který odhlavičkoval balon do bezpečí.

85
    Ukrajina se dostala podél levé postranní čáry na soupeřovu polovinu a získala výhodu rohového kopu.

84
    Zápas už se pouze dohrává, Německo kontroluje míč na vlastní polovině hřiště a do kombinace zapojuje i svého brankáře.

82
    No a posledního střídání využívá taktéž Ukrajina: ze hry odchází Banaševič, kterého nahradí Bilonog.

81
    Na poslední minuty se na hřiště podívá také Felix Lohkemper, naopak opačným směrem odchází Julian Brandt.

78
    Na druhé straně vystřelil nepřesně Kovalenko, a tak se stav skóre nemění. Ukrajina by ráda zaznamenala alespoň branku na 2:1, ale bohužel se jí to nedaří.

78
    Německo dostalo výhodu standardní situace, kterou si vzal na starost Mukhtar, který zvolil přímou střelu, ale ta mu vůbec nesedla a mezi tři tyče se nevešla.

77
    Další změna v sestavě Němců: odešel Kevin Akpoguma, místo něj se na trávníku objevuje Pascal Itter.