Rakousko – Portugalsko 1:2 (kon.) | Izrael – Maďarsko 1:2 (kon.) | Německo – Ukrajina 2:0 (kon.)
Srbsko – Bulharsko 1:0 (kon.)
Srbsko
1:0 (0:0)
Bulharsko
Pátek 25.07.2014, 20:15 • Perutz Stadium, Papa • Mistrovství Evropy U19

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. Na počtenou! (22:05:09)

A je dobojováno! Ve druhém poločase jsme se již branky dočkali, vstřelilo jí v samém závěru Srbsko, které tak postupuje z druhého místa ze skupiny B. Tu ovládlo Německo, které si dnes poradilo s Ukrajinou 2:0.

90+2

90
    Srbsko právě vstřelilo branku!
    Srbové se dostávají v hodině dvanácté do veledůležitého vedení! Autorem branky je STANIŠA MADIČ! Do konce utkání ještě nějaká ta minuta zbývá, uvidíme, jak zareagují Bulhaři.

88
    Drjanov dostal žlutou kartu za faul na Antonova, na hřišti se přiostřuje.

87
    Stevanovič ovšem ve vápně fauloval a tak bylo po jakékoliv možnosti ohrozit branku.

86
    Srbové budou mít další šanci, budou totiž zahrávat rohový kop.

84
    Do konce utkání schází i s nastavením něco kolem deseti minut, ještě to bude drama. Kdo nakonec postoupí do bojů o cenné kovy?

82
    S blížícím se koncem utkání je k vidění více faulů, za jeden z nich byl žlutou kartou potrestán Gačinovič.

80
    Kolev vidí od sudího za faul žlutou kartu.

79
    Druhá změna v sestavě Bulharska, odchází Despodov, přichází Velkovski.

75
    Německo vede v druhém utkání nad Ukrajinou již 2:0. Pokud se tedy Srbům podaří zvítězit, postoupí z druhého místa.

74
    Poslední změna v sestavě Srbů, pro dnešek má již dohráno Ristič, místo něj se na trávník podívá Dražič.

73
    Minčev vidí žlutou kartu po faulu na Babiče.

73
    Rychlý protiútok srbského výběru! Gačinovič ale nezakončoval přesně! To je velká škoda, utkání by branka slušela.

72
    Drjanov zahrával rohový kop, po kterém se ale Bulhaři k zakončení nedostali.

71
    Rohový kop pro Bulharsko. Ti se v poslední době dostávají více do hry.

69
    Obrovská šance pro Bulharsko! Minčev ale v dobré pozici branku minul. Mohl to být první gól jeho týmu na šampionátu.