Hr. Králové – Teplice 0:0 (kon.) | Příbram – Plzeň 2:2 (kon.) | Jablonec – Brno 2:0 (kon.)
Slovácko – Slavia 1:2 (kon.)
FK Jablonec
2:0 (1:0)
FC Zbrojovka Brno
Sobota 26.07.2014, 17:00 • Chance aréna, Jablonec • Synot liga

Severočeši nakonec přidali v druhém poločase ještě branku navíc a zaslouženě si došli pro tři body. Zbrojovka byla v druhém poločase sice častěji u balonu a soupeře přehrávala, víc jak břevno nastřelit nedokázala. Moravané tak odjíždí domu bez bodu.

To je ode mě pro dnešek z Jablonce vše. Přeji Vám příjemný zbytek večera a zase někdy u dalších on-line přenosů brzy na počtenou. (19:00:06)

90+2

90+2
    Z ochozů už je slyšet potlesk, který si domácí hráči dnes rozhodně zaslouží.

90+1
    Fotbalisté Baumitu pokazili rozehrávku. To jim ale nemusí vadit, byť to bylo na útočné polovině.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 2 minuty.

89
    Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Martin Doležal, přichází Vojtěch Kubista.
    Martin POSPÍŠIL - 2 : 0

87
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Zbrojovka už vrhla vše do útoku a tak v obraně už příliš obránců nezbylo. Doležal získal balon, šikovně prostrčil na MARTINA POSPÍŠILA, který udělal tři rychlé kroky a poté přesně zakončil k tyči – 2:0.

85
    Fantiš zastavil počínání Zavadila. Brno ale i nadále zůstává na útočné polovině.

84
    V jabloneckém pokutovém území teď bylo pořádné horko. Po nepřehledné situaci se nakonec píská útočný faul na gólmana Hrubého, který se pomalu zvedá z trávníku.

83
    Zbrojovce už příliš času nezbývá. I s nastavením to bude necelých deset minut. Uvidíme, zda si Brňané dokáží prosadit nebo odjedou s prázdnou.

82
    Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Jan Kopic, přichází Antonín Fantiš.

81
    Doležal mohl zřejmě definitivně rozhodnout! Jenže vhodný moment ke střele prováhal a poté navíc ještě na hranici šestnáctky uklouzl.

80
    Před námi je posledních deset minut. Blíže ke třem bodům mají zatím domácí, kteří budou hájit hubený jednobrankový náskok.