Opava B – Nový Jičín 2:2 (kon.) | Libiš – Štěchovice 0:2 (kon.) | Arnhem – Chelsea 1:3 (kon.)
TJ Sokol Libiš
0:2 (0:0)
TJ Štěchovice
Středa 30.07.2014, 18:00 • stadion TJ Sokol Libiš, Školní 492/6, 277 11. • Přípravný zápas

V příštím zápase se Štěchovice za tři dny utkají proti Rokycanův v předposledním zápase přípravy (sobota 2.8. 18:00). To je pro dnešek z Libiše odemně vše, SPORTU ZDAR! (19:41:33)

Za vytrvalého deště pokračoval také druhý poločas ve kterém už byl Štěchovický celek lepší na hřišti, mimo jedné šance na konci zápasu nepustil divizního soupeře ke střele. Štěchovice nakonec vstřelili dva góly, které si víceméně flákli do brány domácí.

90

87
    Opět jeden útočný faul Štěchovic, ty se přibližují další výhře v přípravě.

86
    Ze kterého se následně domácí celek neprosazuje.

86
    Libiši se mohl podařit kontaktní gól, Soukup konečky prstů vytlačil jasný gól mimo bránu a bude se kopat roh.

84
    Jirouškovi se nepodařilo zakončení ve vzduchu, ale byl odpískán ofsajd takže ho to nemusí mrzet.

82
    Jakobovský dobře přihrával na Ciencialu, ten ale neukázal přesnou střelu a míjí bránu.

81
    Barcelonský styl Štěchovic v obraně, balon se za půlku dostával velmi pomalu.

80
    Centr na Ciencialu byl ubráněn, posléze přišel útočný faul.

79
    Štěchovice objevili možnost jak dobře zaútočit a veškeré útoky jsou přes pravou stranu.

77
    Štěchovice právě vstřelily branku!

Tak tohle už je smůla. Naprosto totožná akce jako při prvním gólu, Hudec si tentokráte balon posunul více dopředu a přihrával po zemi, nicméně domácí obrana si vstřelila již druhý vlastní gól – 0:2!

75

Pavlík zavedl balon až na útočnou polovinu kde ho předal na Hudce a ten centroval do vápna, nepochopitelně zakročil hlavou domácí stoper a posílá balon za záda vlastního gólmana – 0:1!

73
    Jiroušek si dobře zpracoval balon a připravil na přihrávku, Prosek se k balonu už posléze nedostal.

72
    Ve druhém poločase nelze sledovat moc příležitostí, doufejme, že se alespoň jedné branky dočkáme.

69
    Do nečekané šance se dostal Cienciala, který se přesunul do útoku, sám se prosadit nedokázal.

67
    Cienciala zapomněl na hráče za sebou, ten nacentroval do vápna a následná hlavička mohla být velmi nebezpečná, pokud by byla dobře trefená.

65
    Ke střele se dostal Hřebeček a jen těsně minul bránu.

65
    Pavlík lehce a svižně pronikal k vápnu, tam byl celkem lehce o balon připraven skluzem.

Michal Kunc

Branky: 75. ??? (vla.), 77. ??? (vla.)

TJ Sokol Libiš: nedodána
    TJ Štěchovice: ..
    sestava 1. poločas: Soukup – Švejda, Müller, Busta, Baubín – Jakobovský, Jelínek, Hřebeček, Prosek – Hudec, Pospíšil.
    ..
    sestava 2. poločas: Soukup – Novák, Müller, Busta (60. Švejda), Cienciala – Pavlík, Jelínek (60. Baubín), Hřebeček (60. Jakobovský), Prosek – Jiroušek, Pospíšil (60. Hudec).

Rozhodčí: neuvedeni