Aktobe – FCSB 2:2 (kon.) | Karabach – Salzburg 2:1 (kon.) | AEL Limassol – Zenit 1:0 (kon.)
Dněpropetrovsk – Kodaň 0:0 (kon.) | Helsinki – APOEL 2:2 (kon.) | Grasshoppers – Lille 0:2 (kon.)
Feyenoord – Besiktas 1:2 (kon.) | Ludogorec – Partizan Bělehrad 0:0 (kon.) | Standard – Panathinaikos 0:0 (kon.)
Aalborg – Dinamo Záhřeb 0:1 (kon.) | Maribor – Maccabi Tel Aviv 1:0 (kon.) | Legia – Celtic 4:1 (kon.)
Feyenoord Rotterdam
1:2 (0:1)
Besiktas Istanbul
Středa 30.07.2014, 20:00 • Feijenoord Stadion, Rotterdam • Liga mistrů (předkola)

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (22:02:45)

Žluté karty: 2 – 3

Dnes jsme měli možnost vidět na šance velmi střídmý zápas, který nakonec o mnoho lépe dopadl pro hostující Besiktas, který si z přístavního města odváží velmi cennou výhru 2:1.

O první branku zápasu se postaral už ve 13. minutě Mustafa Pektemek, který se prosadil z rohového kopu. Dlouho se pak hrál fotbal bez šancí, ještě v 70. minutě byl poměr všech střel 1:1.

V 70. minutě ale předvedl úžasnou individuální akci Kerim Koyunlu, který se prohnal po pravé straně až ke střele a s pomocí nešťastné teče Boulahrouze zvýšil na 2:0 ve prospěch svého týmu.

Zajímavé momenty na druhé straně přišly až v samém závěru zápasu. Nejdříve Immers hlavičkoval po rohovém kopu do Zenglina. Až v nastavení si ale Manu vymodlil penaltu, která byla nařízena za faul Motty. Penaltu pak proměnil Mitchell Te Vrede, který tak stanovil konečné skóre na 1:2 pro Besiktas!

90+5
    Te Vrede snižuje z pokutového kopu - 1:2

90+5
    Feyenoord právě vstřelil branku!
    Domácí alespoň snižují, pokutový kop s velkým přehledem proměnil MITCHELL TE VREDE, který poslal brankáře na druhou stranu a vklidu zamířil k druhé tyči!

90+4
    Ramon Motta za svůj zákrok navíc vidí žlutou kartu.
    Penaltový zákrok Motty

90+4
    Penalta pro domácí! Manu se probíjel do šestnáctky a byl stažen Ramonem Mottou!

90+3
    Po rozehrání rohu nakrátko se v šanci objevil právě Manu, stál ale v ofsajdovém postavení.

90+2
    Manu okopáván z obou stran nakonec dokázal vybojovat rohový kop.

90+1
    Italský rozhodčí Banti nastaví v dnešním zápase 5 minut.

90
    Immers se snažil rychle rozehrát, trefil ale Franca, který mu v rychlé rozehrávce překážel, žlutit se překvapivě nebude.

90
    Manu faulován, zajímavý přímý volný kop pro domácí.

89
    Poslední střídání na straně Besiktase, odchází střelec druhé branky Kerim Koyunlu, kterého nahrazuje Cenk Tosun.

89
    Domácí fotbalisté už mají posledních pár příležitostí s výsledkem dnešního zápasu něco udělat.

88
    Manův centr nebyl vůbec přesný, končí až v zázemí.

87
    Kongolův centr dokázala hostující obrana s menšími problémy odvrátit, domácí tlak ale bude pokračovat po rohovém kopu, který míří rozehrát Jordy Clasie.