Česko
53:62 (12:13, 35:28, 47:43)
Rusko
Středa 30.07.2014, 13:00ME do 18 let - muži

Český tým fatálně nezvládl čtvrtou čtvrtinu, prohrál ji 6:19 a celý zápas o devět bodů. Ve skupině o 13. až 16. místo tedy nakonec obsadí druhé místo za Ruskem. Díky za pozornost. (14:35:25)

40:00
    Konec zápasu. (53:62)

39:34
    Pak fauloval Svoboda ještě jednou a Pisklov už Žerděvovo selhání napravil. (53:62) (53:62)

39:30
    Žerděv sice nedal teď po faulu Svobody ani jednu šestku, ale Pisklov balon doskočil. (53:60) (53:60)

39:23
    Škranc rychle po rozehrávce vystřelil, ale netrefil se. (53:60) (53:60)

39:21
    Pokus o zázrak? Ještě je tu jeden český oddechový čas. Češi dali za celou čtvrtou čtvrtinu pouhých šest bodů. (53:60) (53:60)

39:18
    Staratělev uklidňuje českou lavičku jasným gestem, Rusové tento zápas už dotáhnou. (53:60) (53:60)

38:29
    Sinegubov fauloval při střelbě Mareše a ten házel šestky. Nedal ani jednu. To se to pak těžko hraje. (53:58) (53:58)

38:20
    Českému týmu se úplně přestala dařit střelba za tři body, tradiční exekutor Svoboda tentokrát proseděl většinu zápasu mezi náhradníky. (53:58) (53:58)

38:09
    Střelu Sinegubova doskočil Ondra Sehnal, Češi mají jednu z posledních šancí. (53:58) (53:58)

37:44
    Česká lavička ještě zkouší zvrátit zápas oddechovým časem, ale Rusové drží pohodový náskok. (53:58) (53:58)

37:34
    Pulpánův nájezd pod koš byl povedený. (53:58) (53:58)

37:17
    Na druhé straně dva body Karpenkova hodně přibližují Rusy k vítězství. (51:58) (51:58)

37:08
    Opět nebyly využity. (51:56) (51:56)

37:08
    Karpenkov při střele fauloval Škrance, dva trestné hody pro Česko. (51:56) (51:56)

36:29
    Po faulu Zujeva proměnil Pulpán opět jen jediný trestný hod. (51:56) (51:56)

36:18
    Nepřesnou trojku Mareše doskočil Škranc. (50:56) (50:56)

35:48
    Po delším čase se prosazují rovněž Rusové, na šest bodů navyšuje náskok Pisklov. (50:56) (50:56)

Radek Barkman

Česko: M. Sehnal, Mareš, Ropek, O. Sehnal, Pulpán, Škranc, Pekárek, Svoboda, Leczo, Kroutil, Pursl, Jokl
    Rusko: Usolcev, Gonťarev, Staratělev, Šantalej, Zujev, Sinegubov, Pisklov, Malejko, Archipov, Ardislamov, Žerděv, Karpenkov