Karaganda – Hajduk Split 4:2 (kon.) | Astana – AIK Stockholm 1:1 (kon.) | Neftçi Baku – Čichura 0:0 (kon.)
Astra Giurgiu – Liberec 3:0 (kon.) | Dynamo – Kirjat Šmona 1:1 (kon.) | Elfsborg – Hafnarfjördur 4:1 (kon.)
Omonia Nikósie – Met. Skopje 3:0 (kon.) | Chorzów – Esbjerg 0:0 (kon.) | Brommapojkarna – Turín 0:3 (kon.)
Dinamo Minsk – Kluž 1:0 (kon.) | Göteborg – Rio Ave 0:1 (kon.) | Karabükspor – Rosenborg 0:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Lyon 1:4 (kon.) | Eindhoven – St. Pölten 1:0 (kon.) | Trenčín – Hull City 0:0 (kon.)
Zorja Luhansk – Molde 1:1 (kon.) | Young Boys – Ermis 1:0 (kon.) | Ploiesti – Plzeň 1:1 (kon.)
RNK Split – Černomorec Oděsa 2:0 (kon.) | Víkingur – Rijeka 1:5 (kon.) | Waregem – Soligorsk 2:5 (kon.)
Club Brugge – Brøndby 3:0 (kon.) | Diósgyöri – FK Krasnodar 1:5 (kon.) | Mohuč – Asteras 1:0 (kon.)
Real Sociedad – Aberdeen 2:0 (kon.) | FK Sarajevo – Atromitos 1:2 (kon.) | Stjarnan – Lech Poznaň 1:0 (kon.)
St. Johnstone – Trnava 1:2 (kon.) | Grödig – Zimbru Kišiněv 1:2 (kon.)
RNK Split
2:0 (1:0)
Černomorec Oděsa
Čtvrtek 31.07.2014, 20:00 • Park Mladezi, Split • Evropská liga (předkola)

To už je z mé strany pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek večera! (21:57:06)

Statistiky:

Střely na bránu – 4:1
    Střely mimo – 5:3
    Rohové kopy – 8:1

Po dnešním zápase mohou být mnohem spokojenější fotbalisté RNK Split, kteří doma přehráli Černomorec Oděsu 2:0. Ve 25. minutě se prosadil Marko Rog a v úvodu druhého poločasu přidal druhý gól domácích Henri Belle. Černomorec tak bude mít v domácí odvetě hodně těžkou úlohu.

90+3

90+3
    Fotbalisté Splitu dokázali na polovině soupeře vybojovat míč a zřejmě už Oděse nic nedovolí.

90+2
    Radotić bude vhazovat, domácí si hlídají dvougólový náskok.

90+1
    Rozhodčí Marcin Borski nastaví tři minuty.

89
    Teď si hosté vypracovali nebezpečnou šanci! Grečiškin pronikl po levé straně a připravil dobrou pozici pro Kutase, který však vypálil jen do míst, kde byl připravený Vuković. Domácí gólman si svůj zákrok vychutnal.

88
    Střídání v týmu RNK Split: ze hřiště odchází Mate Bilić, přichází Goran Roce.

88
    Bezotosnému nevyšel výkop, hostující brankář poslal míč pouze do autu.

86
    Dario Rugašević na půlce převálcoval Dančenka. Rozhodčí Borski ho odměnil žlutou kartou.

86
    Už běží poslední pětiminutovka řádné hrací doby.

85
    Aržanov je potrestán za faul na Bagariće.

84
    Chorvatský celek se už soustředí hlavně na obranu. Aktuální skóre hráčům RNK naprosto vyhovuje.

82
    Domácí kapitán Galović odvrací prudký centr do autu.

81
    Oděsa má posledních deset minut na to, aby alespoň jednou skórovala. Pokud se to hráčům ukrajinského celku nepodaří, čeká je velmi těžká odveta.