Karaganda – Hajduk Split 4:2 (kon.) | Astana – AIK Stockholm 1:1 (kon.) | Neftçi Baku – Čichura 0:0 (kon.)
Astra Giurgiu – Liberec 3:0 (kon.) | Dynamo – Kirjat Šmona 1:1 (kon.) | Elfsborg – Hafnarfjördur 4:1 (kon.)
Omonia Nikósie – Met. Skopje 3:0 (kon.) | Chorzów – Esbjerg 0:0 (kon.) | Brommapojkarna – Turín 0:3 (kon.)
Dinamo Minsk – Kluž 1:0 (kon.) | Göteborg – Rio Ave 0:1 (kon.) | Karabükspor – Rosenborg 0:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Lyon 1:4 (kon.) | Eindhoven – St. Pölten 1:0 (kon.) | Trenčín – Hull City 0:0 (kon.)
Zorja Luhansk – Molde 1:1 (kon.) | Young Boys – Ermis 1:0 (kon.) | Ploiesti – Plzeň 1:1 (kon.)
RNK Split – Černomorec Oděsa 2:0 (kon.) | Víkingur – Rijeka 1:5 (kon.) | Waregem – Soligorsk 2:5 (kon.)
Club Brugge – Brøndby 3:0 (kon.) | Diósgyöri – FK Krasnodar 1:5 (kon.) | Mohuč – Asteras 1:0 (kon.)
Real Sociedad – Aberdeen 2:0 (kon.) | FK Sarajevo – Atromitos 1:2 (kon.) | Stjarnan – Lech Poznaň 1:0 (kon.)
St. Johnstone – Trnava 1:2 (kon.) | Grödig – Zimbru Kišiněv 1:2 (kon.)
SV Grödig
1:2 (0:1)
Zimbru Kišiněv
Čtvrtek 31.07.2014, 21:05 • Red Bull Arena, Salzburg • Evropská liga (předkola)

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera a u dalších utkání Evropské ligy napočtenou. (23:14:40)

Červené karty: 0 – 0

Je za námi i druhá půle prvního střetnutí mezi Grödigem a Kišiněvem. Hosté si odváží nadějný výsledek do odvety. PO první polovině vedli o jednu branku, když Handle daroval gól Alexeevovi. Do druhé půle domácí vstoupili s odhodláním otočit vývoj utkání. Jenže obránce Handle dnes neměl svůj den. Při jedné z malých domů poslal míč hlavou tak šikovně, že přehodil vlastního brankáře a daroval tak svému soupeři druhou branku. Domácí najednou jakoby neexistovali. Kišiněv kontroloval hru. Až přišla 89. minuta, ztráta míče na půlící čáře, rychlý brejk a branka kapitána Tomiho. Téměř vzápětí mohlo být vyrovnáno, ale hlavičce domácích chyběla razance, a proto Rusu mohl tento míč přikrýt. Domácí se pokusili ještě o platonický, tlak, ale vyrovnat již nestihli.

90+5

90+5
    Domácí se pokusili o rychlou rozehrávku, ale to bylo poslední co se dnes stalo.

90+5
    Sice se hraje již 5 minuta nastavení, ale ještě domácí mohli vyrovnat, ale Huspek se ke střele neodvážil, následně Martschinko ano, ale jeho pokus zblokovala obrana Kišiněvu na rohový kop.

90+4
    Hosté jej rozehráli nakrátko a snaží se tahat čas u rohového praporku.

90+4
    A Amani vybojoval navíc rohový kop.

90+4
    Už to vypadá, že dnes budou slavit v Moldávii. Kišiněv dostal míč co nejblíže brance Grödigu.

90+3
    Tomi byl sice faulován, ale již předtím stál v ofsajdu a právě to bylo domácímu hráči a kapitánovi v jedné osobě odpískáno.

90+2
    Domácí cítí ještě svoji šanci, ale Zimbru je zkušený tým, který ví, jak v posledních minutách postupovat.

90+2
    Žlutou kartu dostává Rusu (FC Zimbru Kišiněv).

90+1
    Nastaveny byly ještě 4 minuty.

90
    Vzápětí mohlo být srovnán, ale hlavička Martschinka neměla dostatečnou razanci a rusu ji tak mohl pohodlně zachytit.
    TOMI - 1 : 2

89
    Grödig právě vstřelil branku!
    Tato ztráta může hosty ještě mrzet. Uprostřed hřiště přišli hráči Kišiněvu o míč. Vpřed se vydal kapitán TOMÁS ESTEBAN CORREA MIRANDA alias TOMI a pěknou šibenicí snížil na rozdíl jediné branky.

87
    Francouzský střídající hráč Amani je v posledních minutách nejaktivnějším hráčem na hřišti, snaží se o presink, ale zatím ne příliš zdárně.

86
    Zimbru postupuje vpřed sérií autů.

84
    Domácí fanoušci pískají, Huspek přepadl přes Burghiu. Sice to vypadalo jako bodyček, ale o faul se nejednalo, domácí hráč si do hostujícího obránce naběhl sám.