Jihlava – HC Slovan 5:3 (kon.) | Olomouc – Pardubice 4:3 (kon.) | Hr. Králové – Žďár n/S 2:3 (kon.)
Paneuropa – Blue Emperors 2:3 (kon.)
HC Olomouc
4:3 (1:0, 0:1, 3:2)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 31.07.2014, 14:32 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Zápasy mládeže

Olomoučtí Kohouti tak vítězí 4:3. Já se s vámi loučím, přeji hezký zbytek dne. (16:39:51)

Olomouc právě vstřelila branku!
    Tvrdá rána od modré čáry z hokejky ROKKA MACUCHA končí pod víkem pardubické klece! Asistence: Jan Štefka, Matiš Jeklič.

56:28
    Olomouc si zahraje přesilovku pět na tři, a to celou jednu minutu. Za sekání odchází za katr Matěj Krejčík (PCE).

55:28
    Mora má ale šanci dostat se znovu do vedení. Vyloučen je za hákování Jan Šklíba (PCE).

54:35
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Pardubicím se daří v jejich početní výhodě vyrovnat! Střelou z levého kruhu dává třetí gól východočeského týmu FILIP ROUBAL. Asistence: Jan Šklíba, Adam Růžička.

54:18
    Za ražení na hrazení je vyloučen domácí Rokk Macuch (OLO). Pardubice tak mají dobrou šancí na srovnání skóre.

52:22
    Za hrubost jsou vyloučení domácí Tomáš Malý (OLO) a hostující Dominik Kubišta (PCE).

49:51
    Hosté se ale nechtějí vzdát. I přes protesty domácího brankáře Pospíšila dostal MATĚJ KREJČÍK puk za jeho záda. Asistence: Adam Růžička.

47:24
    Skvělá kombinace domácí přesilovkové formace. Výmola nahrál puk na Škodu, ten poté našel parádním pasem JANA ŠTEFKU, který už neměl moc velké problémy se vstřelením třetího gólu Mory. Asistence: Jaroslav Škoda, Radek Výmola.

46:37
    Za podražení si na trestnou lavici odjíždí sednout pardubický Andreas Jajcay (PCE).

45:27
    Olomoučtí teď kombinují v útočné třetině, Marek mohl podruhé v zápase skórovat, svým blafákem se ale dostal mimo střelecký úhel.

42:39
    Skrytou střelu Tomáše Malého brankář Červený sice neudržel, alespoň ji však vyrazil mimo tři tyče.

40:58
    Olomouc v utkání znovu vede. K odraženému kotouči se mezi kruhy dostal DOMINIK MAREK a jeho přesná střela do levého horního růžku nedala Červenému šanci zasáhnout. Asistence: Rokk Macuch.

40:01

Pardubice ve druhé části dokázali srovnat, stav utkání je tak po čtyřiceti minutách nerozhodný 1:1. Třetí třetina začne přibližně v 16:03.

40:00

David Jahoda

Branky a nahrávky: 16. Abazaj (Řečínský, Heža J.), 41. Marek (Macuch), 48. Štefka (Škoda, Výmola), 58. Macuch (Štefka, Jeklič) – 23. Kubišta (Dušek), 50. Krejčík (Růžička), 55. Roubal (Šklíba, Růžička)

HC Olomouc: Urban (31. Pospíšil) – Beutl, Murla, Škoda, Výmola, Abrahám, Piska, Kališ, Kolovrátník – Marek, Jeklič, Macuch – Říčka, Štefka (C), Beier – Malá, Macháček, Heža J. – Kuntoš, Řečínský, Abazaj.
    HC Dynamo Pardubice: Červený (Vlk) – Rudy, Šklíba, Leder, Kučera, Mikulčák, Benýšek, Boček, Žouželka – Roubal, Růžička, Krejčík (C) – Syrovec, Voženílek, Jajcay – Kubišta, Dušek, Bureš – Petrus, Horníček, Bor.

Rozhodčí: Cik – Bubela, Vožda