Most – Litvínov 0:0 (zruš.) | Třinec – Liberec 6:2 (kon.) | Chomutov – Litoměřice 3:2 (kon.)
Plzeň – Motor ČB 3:4 (1:2 po s.n.) | Jihlava – Francie 6:1 (kon.) | Havířov – Vítkovice 0:3 (kon.)
Piráti Chomutov
3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
HC Stadion Litoměřice
Čtvrtek 31.07.2014, 17:30 • SD ARÉNA • Přípravné zápasy

To je ode mě pro dnešek všechno, u dalšího hokejového přenosu na Onlajny.com se budu těšit na shledanou! (19:35:54)

Nic to ale nemění na tom že domácí Piráti svůj první přípravný zápas nakonec zvládli, i když jen těsně. Hosté vedli rychle 2:0, když se v závěru první třetiny trefili Dvořáček a Antončík. Do konce první části ale ještě snížil Antonín Dušek, ve druhé třetině srovnal Marek Sikora a první brankou v A týmu Pirátů rozhodl David Kaše.

Pro pobavení diváků ještě pojedou oba týmy po třech samostatných nájezdech.

60:00

59:55
    A nepřesná rána Ryse.

59:38
    Ještě jedna nebezpečná rána Radka Míky.

59:18
    Hovorka s Květoněm ještě ujeli ve dvou na jednoho obránce, První jmenovaný netečoval puk v brankovišti přesně.

58:39
    Rýgl se postaral o rozjetého Doležala.

58:15
    Račuk vystřelil těsně mimo!

58:01
    Královy brána je ven z obvyklého postavení.

57:41
    Volek se snažil nasměrovat dorážku k levé tyči, Kopřiva svou klec ubránil.

56:24
    Zakázané uvolnění Pirátů.

55:52
    Nový kapitán domácích Drtina se uvolnil sám před Krále, ten tasil skvělý zákrok vyrážečkou proti Drtinově střele zápěstím.

55:34
    Sikora tečoval kotouč těsně mimo.

54:11
    Střela Karla Tona z mezikruží narazila na Královu lapačku.

53:43
    Další zakázané uvolnění hostů.

52:23
    Tentokrát ofsajd Litoměřic.

51:58
    Zdlouhavou pasáž přerušuje zakázané uvolnění hostů.

50:25
    Na druhé straně kryje kotouč Král.

Kryštof Kousal

Branky a nahrávky: 20. Dušek (Hovorka, Květoň), 28. Sikora (Koma), 49. Kaše (Gajovský) – 17. Dvořáček (Volek, Šikner), 18. Antončík

Piráti Chomutov: Kopřiva (Strmeň) – Drtina, Rýgl, Mrázek, Rutta, Havel, Koma, Stehlík, Bartejs – Květoň, Dušek, Hovorka – McGregor, Gajovský, Moore – D. Kaše, Sikora, Ton – Chrpa, Račuk, Hlava.
    HC Stadion Litoměřice: Král (Přikryl) – Šulc, Málek, Míka, Špelda, D. Bílek, Šikner, Kolář, Ondráček – Rys, Kalla, V. Bílek – Novák, Doležal, Racek – Chlapík, Zdeněk, Antončík – Dvořáček, Volek, Soumelidis.

Rozhodčí: Turčan – Koskuba, Šulo