Jihlava – HC Slovan 5:3 (kon.) | Olomouc – Pardubice 4:3 (kon.) | Hr. Králové – Žďár n/S 2:3 (kon.)
Paneuropa – Blue Emperors 2:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
5:3 (1:1, 3:0, 2:2)
HC SLOVAN Bratislava
Čtvrtek 31.07.2014, 13:00Zápasy mládeže

Děkuji za sledování dnešního online přenosu a přeji příjemný zbytek dne. (15:05:11)

60:00

59:26
    Na Cibulku ještě pálí Dvořák, trefuje ovšem pouze gólmanovu lapačku a je přerušena hra.

57:43
    Střecha zavezl puk do útočného pásma, ovšem obránci Slovanu ho ke střele už nepustili.

56:31
    Ještě se pokouší střílet Kittinger, ovšem trefuje pouze lapačku Kořenáře.

54:45
    Slovan právě vstřelil branku!
    Hosté se ovšem snaží bojovat až do poslední chvíle a důkazem je toho ENRICO MIŠKO, který přehazuje Kořenářův beton a kotouč končí v levém horním rohu jihlavské brány.

53:02
    Tobola přihrát do mezikruží Andělovi, ten však trefil pouze tyčku Cibulkovy klece.

52:04
    Hosté v plném počtu. Zároveň s tím střílí na bránu Bambula, trefuje ovšem pouze betony Cibulky.

51:15
    Hosté vyhazují kotouč zpoza brány.

49:59
    Hosté jdou do tří. Na lavici trestoměřičů usedá Michal Škoda (SBA) na dvě minuty za podražení.

49:10
    Cibulka chytá mezi betony střelu Biniase od modré čáry.

48:48
    Na trestnou lavici ještě odjíždí Matej Pokorný (SBA) na dvě minuty za napadení.

48:43
    Dukla právě vstřelila branku!
    A domácí si vracejí svůj třígólový náskok. LUKÁŠ JÍCHA se totiž trefuje do odkryté brány po nahrávce od Jiřího Bambuly.

46:30
    Dufek přihrával Střechovi, oba si však příliš nerozuměli a ke střele nedošlo.

45:23
    Na druhé straně střílí Jícha, ovšem trefuje pouze gólmana Slovanu.

43:50
    Domácím se ovšem oslabení nepodařilo. Mezi betony se totiž úspěšně trefuje PATRIK GREGORÍK a snižuje náskok Dukly.

42:56
    Miško zkoušel u brány dostat kotouč za záda Kořenáře, ovšem nebyl úspěšný.

42:14
    Domácí jsou do tří hráčů. Na trestnou lavici se přidává Jiří Ondráček (JIH) na dvě minuty za hákování.

Vojtěch Vopat

Branky a nahrávky: 6. Jícha (Anděl), 34. Střecha (Dufek), 36. Anděl (Bambula), 37. Střecha (Mahút, Dufek), 49. Jícha (Bambula) – 4. Vadovič (Laššo), 44. Gregorík (Kittinger), 55. Miško

HC Dukla Jihlava: Kořenář (Svoboda) – Port, Binias, Kochánek, Mandát, Tobola, Půža – Anděl, Jícha, Bambula – Střecha, Mahút, Dufek – Dupljaku, Beran, Sladký – Ondráček, Dvořák, Balaštík
    HC SLOVAN Bratislava: Cibulka (Pavlas) – Gula, Kuzmin, Vadovič, Belianský, Vidovič, Pokorný, Bílik, Mihňák – Miško, Laššo, Šimonič, Škoda, Kundrát, Gregorík, Katrušák, Šmárik, Kittinger, Kojda, Krajč

Rozhodčí: Kotlík – Polák, Šťastná