KV Oostende
0:2 (0:0)
RSC Anderlecht
Pátek 01.08.2014, 20:30Belgická Jupiler Pro League

Zápas mezi KV Oostende a RSC Anderlecht je u konce a hosté vítězí 2:0. Úvod druhé půle byl pomalejší, ale jako v prvním poločase v něm postupně získávali převahu právě fialoví. V 58. minutě se po nenápadné akci prosadil Mitrovič a hosté šli do vedení. Hra se zklidnila a začala kouskovat. Anderlecht hrál s velkým přehledem a pomalu si kráčel pro vítězství. To se mu dařilo skvěle a v třetí nastavené minutě navíc vítězství pojistil střídající Suarez. Hosté tak zaslouženě vítězí 2:0 a do tabulky si připíšou další tři body. Ode mě je to dnes vše, děkuji vám za sledování a někdy zase na shledanou. (22:29:34)

90+4
    Matias SUAREZ - 0 : 2

90+3
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    MATIAS SUAREZ zpracoval dlouhý pas od Najara, obehrál Brillanta ještě s jedním bránícím hráčem a Ovona podstřelil pod levou rukou.

90
    I rohu se hosté v pohodě ubránili a s Oostende to vypadá už hodně bledě.

90
    Centrovaný balón sražen na roh.

89
    Coulibaly byl faulovaný a domácí budou mít v závěru přímý kop z dvacetipěti metrů.

87
    Nejprve však poslední střídání u RSC, odchází autor jediné vstřelené branky, Mitrovič, kterého nahrazuje Dendoncker

86
    N'Sakala si došel pro faul, RSC budou kopat další přímý kop.

85
    Anderlecht má teď hru pod svoji kontrolou a v klidu kráčí pro tři body, Oostende se snaží, ale nemá kudy.

83
    Ruytincx si dokázal obehrát soupeře, udělal si dost místa a balón si připravil ke střele, která se mu vůbec nepovedla a bránu netrefil asi o pět metrů.

80
    Hru na straně Anderlechtu přijde oživit Acheampong, který bude zastávat místo Praeta.

80
    Coulibaly šel do souboji s Kaminskim, k hlavičce se sice dostal, ale při tom gólmana hostí fauloval.

76
    Také domácí střídají, hřiště opustil Ruiz a Jali, které nahradili Wilmet a Ruytincx.

71
    Praet vybojoval míč a byla mu ponechána výhoda, na to hráč Anderlechtu pokazil přihrávku a hosté o míč přišli.