Sokolov – Táborsko 1:1 (kon.) | Pardubice – Vlašim 1:1 (kon.) | Karviná – Most 1:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Opava 2:3 (kon.) | Zlín – Třinec 0:0 (kon.)
FK Frýdek-Místek
2:3 (1:0)
Slezský FC Opava
Sobota 02.08.2014, 17:00 • Stovky • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Po ospalém prvním poločase jsme viděl vyhrocenou druhou půli. Opava začala po přestávce skvěle a nasázela Frýdku 3 góly. Frýdek se zmohl už jen na snížení, závěrečný tlak domácích již Opava ubránila. Ke konci zápasu jsme viděli i neproměněnou penaltu hostů a červenou kartu domácích. (19:01:13)

90

90
    Další žlutou kartu Opavy uviděl Metelka.

90
    Přímý kop se Frýdku nepovedl a unikajícího hráče Opavy fauloval Ilko, za co uviděl po právu červenou kartu.

90
    Mikula dostává žlutou kartu.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Hosté střídají potřetí, Schaffartzika nahrazuje Machálek.

90
    Penaltu ale Schaffartzik kopl nad bránu Prepsla!

88
    Opava bude kopat penaltu! Po velké chybě obrany Frýdku se k míči dostal volný Svatonský, kterého skvěle vychytal Prepsl, ten si přispal výborný zákrok i proti hlavičce Schaffartzika, dobíhajícího Svatonského ale stáhl za dres jeden z domácích hráčů a rozhodčí ukázal na značku pokutového kopu.

87
    Metelkova střela nenadělala Prepslovi problémy.

87
    Za další zdržování dostává žlutou kartu hostující Dvorník.

85
    Opavský Svatonský nahrazuje na hřišti Vavříka.

85
    Za zdržování uviděl žlutou kartu hostující Mrázek.

85
    Dnešní utkání sleduje 3612 diváků.

83
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Na hraně ofsajdu se k míči dostal úplně volný DUŠAN UŠKOVIČ, který propálil Květoně a snižuje.

81
    V rozmezí jedné minuty v pokutovém území dvakrát upadl Matúš, ani jednou ale rozhodčí Proske penaltu neodpískal.

79
    Domácí střídají potřetí, hřiště opustil Mozol a nahradil jej Vašenda.

75
    Talianův přetažený centr musel Květoň vyrážet nad břevno.

Ondřej Mazur

Branky: 45. Matúš, 83. Uškovič – 50. Čelůstka, 58. Ševčík, 64. Dvorník

Karty:   39. Ďurica (FRM), 64. Žídek (FRM) – 85. Mrázek (OPA), 87. Dvorník (OPA), 90. Mikula (OPA), 90. Metelka (OPA)   90. Ilko (FRM)

Neproměněná penalta: 90. Schaffartzik (OPA), mimo

FK Frýdek-Místek: Prepsl – Švrček, Uvíra, Žídek, Literák, Ilko, Zapalač, Mozol, Ďurica, Pribula, Matúš
    Náhradníci: Mihalek – Coufal, Soukup, Talián, Vašenda, Gavlák, Uškovič

Slezský FC Opava: Květoň – Vavřík, Pospěch, Horka, Kuzmanovič, Ševčík, Čelůstka, Mikula, Schaffartzik, Metelka, Dvorník
    Náhradníci: Godula – Grussmann, Neubert, Hrabina, Machálek, Svatonský, Mrázek

Rozhodčí: Proske – Pochylý, Caletka