Dukla Praha – Brno 1:1 (kon.) | Jablonec – Slovácko 1:1 (kon.) | Příbram – Sparta 0:1 (kon.)
FK Dukla Praha
1:1 (1:1)
FC Zbrojovka Brno
Sobota 09.08.2014, 17:00 • Juliska, Praha 6 - Dejvice • Synot liga

Z mé strany je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a brzy se těším na počtenou. (19:00:52)

Utkání je u konce. Viděli jsme vyrovnané utkání, které nakonec skončilo spravedlivou remízou. Skóre otevřel v 7. minutě po rohovém kopu domácí Marek Hanousek, za hosty vyrovnával v 18. minutě po závaru před Chudého bránou Miroslav Markovič. Ve druhém poločase si ani jeden z celků nevytvořil žádnou gólovou šanci, a tak dnešní duel skončil smírně 1:1.

90+1

90+1
    Balon se nachází u středového kruhu, zřejmě se už nic nestane.

90
    Nastavovat se bude 1 minuta.

90
    Dukelští jsou v závěru aktivnější, teď to ale s důrazem přehnal Krmenčík, jenž se dopustil útočného faulu.

89
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jan Sýkora, přichází Šimon Šumbera.

89
    A opět to byl Hladký, kdo vyskočil nejvýše a vyboxoval míč do daleko od své brány.

88
    Beauguel padá, domácí mají k dispozici standardní situaci zhruba z pětatřiceti metrů.

87
    Považanec centroval z pravé strany, nepřesný balon doputoval až k Hladkému, který ho schoval bez problémů do koše.

85
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Patrik Gedeon, přichází Marek Hlinka.

84
    Považanec hledal dlouhým pasem Bergera, přihrávka ale neměla potřebnou výšku, a tak hrají opět fotbalisté v červených dresech.

83
    U míče jsou nyní Brněnští, kombinují ovšem na vlastní polovině.

82
    Hra se začíná kouskovat, míče létají velmi často za autovou čáru a ani jeden ze soupeřů evidentně nikam nespěchá.

81
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jan Malík, přichází Marek Kaščák.