Liberec – HC Litvínov 5:6 (po pr.) | Vítkovice – Kladno 7:1 (kon.) | Sparta – Kometa Brno 7:4 (kon.)
Třinec – HC Plzeň 1:3 (kon.) | Slavia – Pardubice 1:4 (kon.) | Jihlava – Zlín 2:3 (0:2 po s.n.)

59:25
    Kotouč lítá ze strany na stranu, nevidíme ale žádné střely.

58:14
    Střela jednoho z plzeňských hráčů, byla po neúspěchu opět doprovázena potyčkou před bránou.

57:32
    Hra se ke konci zpomalila a často se píská.

56:42

56:17
    Po dorážce Růžičky se strhla před plzeňským brankářem potyčka a rozhodčí rozdělují tresty. Kristl na 4 minuty za hrubost, Franek na 4 minuty za hrubost, Růžička na 2 minuty.

54:25
    Vyloučen Walter Jan na dvě minuty za podražení.

53:56
    Oceláře gól povzbudil a útočí na hostující bránu dále.

52:47
    Třinec právě vstřelil branku!
    Po nátlaku na plzeňskou bránu se podařilo domácím náskok snížit zásluhou DAVIDA CHROBOČKA, který se ocitl sám před bránou.

51:04
    Do přečíslení se dostali domácí – Christov s Michalem Kovařčíkem, ani jeden z nich ale nedokázal procpat puk za brankovou čáru.

49:49
    Plzeň právě vstřelila branku!
    O vítězi už je s největší pravděpodobností rozhodnuto, po dlouhém kombinování před domácí branou, si dnes druhou branku připisuje ROMAN PŘIKRYL. Asistence: David Michel, Jiří Kepka

49:30
    Další střela ze strany hostů, Vlček se dostal před bránu, gólmana neprostřelil.

48:03
    Přikrylovi se podařilo dobře najet zprava na bránu, kde mohl prostřelit brankáře, v tom mu ale zabránil třinecký hráč.

47:12

46:35
    Před Davidem Ciencialou byla odkrytá skoro celá část branky, třinecký útočník ale se střelou příliš dlouho váhal.

46:17
    Přesilovky se dnes Ocelářům vůbec nedaří a ani tato není vyjímkou.

45:12
    Z hostujícího týmu je na dvě minuty vyloučen Přikryl za podražení.

44:37
    Michal Kovařčík se snažil přejít přes bránícího hráče, ten ho ale dál nepustil.

Kamila Schmiedová

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 53. Chroboček – 5. Beneš (Jakubec), 35. Přikryl (Holý), 50. Přikryl (Michel, Kepka)

HC Oceláři Třinec: Svoboda (Dudáček) – Pisarik, Heider, Zahradníček, Roman, Pěnčík, Chroboček, Stránský, Cienciala A., – Cienciala D.,Růžička, Franek, Kofroň, Jaroš, Kovařčík O., Kovařčík M., Bednář, Christov, Severa, Fejko, Petrák
    HC Plzeň 1929: Pacl (Štekr) – Houfek, Walter, Rajal, Holý, Hanus, Kubík, Šmíd – Kepka, Přikryl, Michel, Petráš, Kristl, Polata, Vlček, Tulačka, Švarc, Opava, Beneš, Jakubec, Čadek