Liberec – HC Litvínov 5:6 (po pr.) | Vítkovice – Kladno 7:1 (kon.) | Sparta – Kometa Brno 7:4 (kon.)
Třinec – HC Plzeň 1:3 (kon.) | Slavia – Pardubice 1:4 (kon.) | Jihlava – Zlín 2:3 (0:2 po s.n.)
Č. Budějovice – Olomouc 2:5 (kon.)
po s.n. (0:2)
HC Dukla Jihlava
2:3 (0:1, 0:0, 2:1 - 0:0)
Berani Zlín
Pondělí 18.08.2014, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů

Pěkný večer a zase někdy napočtenou přeje Tomáš Lysý. (23:53:48)

Dnešní infarktový zápas končí. Zlín vedl od páté minuty nejtěsnějším možným rozdílem, a vedení si držel až do 52. minuty, kdy srovnal Mahút. Když 38 vteřin před koncem poslal Duklu do vedení Jícha, vypadalo to na tři body pro domácí, jenže dvě vteřiny před koncem srovnal Andrýsek. Nájezdy pak ovládl Zlín, který si tak odváží z Vysočiny dva body.

V samostatných nájezdech zvítězil tým PSG Zlín.
    Zlín vítězí na nájezdy 0:2, rozhodující nájezd vstřelil DOMINIK MATULA.

Za Zlín může rozhodnout Daniel Karola.

0:1 – Lukáš Anděl střelou z prostoru mezikruží Linga nepřekonal.

0:1 – Dominik Matula naopak skulinku mezi betony Svobody našel.

0:0 – Lukáš Jícha mezeru mezi betony Linga nenašel.

0:0 – Patrik Dalajka se pokusil rozhýbat Svobodu, ale nepřekonal jej.

Samostatné nájezdy začínají.

Ta je nyní ukončena, jako první pojedou hosté.

Probíhá úprava ledové plochy.

V prodloužení se nerozhodlo, na řadu tak přijdou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:50
    Hned po buly se Dukla osvobozuje.

64:44
    Jihlava se na chvíli osvobodila, ale Zlín se bleskově dostal před Svobodu, který raději kryje puk.

64:14
    Střelu Matuly z levého kruhu bez potíží kryje Svoboda. Nejednalo se ale o vůbec lehký zákrok.

64:09
    Hned po buly pořádně bojoval o kotouč Střecha, ale Zlínu se nakonec podařilo puk získat.

64:06
    Při kombinační akci hostí se na útočné modré provinil Ondřej Leština (JIH), který dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Na vyloučení: 7-6.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 52. Mahút (Půža, Střecha), 60. Jícha (Dundáček, Sladký) – 5. Karola (Stránský), 60. Andrýsek (Žabčík), rozh. náj. Matula

HC Dukla Jihlava: Svoboda (Vacek) – Port, Tobola, Půža, Dundáček, Kochánek, Leština – Sladký, Jícha, Anděl – Dufek, Mahút, Střecha – Dupljaku, Beran, Balaštík – Marcilis, Dvořák, Nováček – Hubert. Trenér: Petr Svoboda.
    Berani Zlín: Ling (Haloda) – Andrýsek, Žabčík, Zbořil, Kobylík, Stuchlík, Kužílek, Procházka, Velčovský – Hořanský, Matula, Dalajka – Zaremba, Hlaváč, Gago – Haničinec, Karola, Stránský – Galuška, Valášek, Vyoral. Trenér: Radek Pšurný.

Rozhodčí: Čech – Reich, Skopal