Ostrava – Hr. Králové 0:0 (kon.) | Příbram – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Dukla Praha – Plzeň 3:2 (kon.)
Jablonec – Třinec 3:1 (kon.) | Brno – Liberec 2:0 (kon.) | Jihlava – Znojmo 2:2 (kon.)
Teplice – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Táborsko – Sparta 0:4 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 4:1 (kon.)
FC Baník Ostrava
0:0 (0:0)
FC Hradec Králové
Čtvrtek 21.08.2014, 13:00 • Stadion Bazaly • Juniorská liga

V dnešním utkání jsme tedy žádnou branku neviděli, přestože oba týmy měli několik zajímavých příležitostí. V prvním poločase byl blíže úvodní brance spíše Baník, který spálil v úvodní čtvrthodině tři slibné příležitosti, poté se ale hra vyrovnala a čas od času hrozili i hosté. Oba brankáři se ale vyvarovali větších chyb a dokázali tak své týmy dovést k dělbě bodů.

Pro dnešek je to ode mě vše, přeji hezký zbytek týdne. (14:56:25)

90+1

90+1
    Nepřesná střela Szotkowského byla zřejmě poslední akcí zápasu.

90+1
    V jediné minutě nastavení se votroci dostali do dobré pozice, doplácejí ale na to, že chtějí všechny situace dohrávat až do prázdné branky a téměř nestřílejí.

90
    Oba týmy ještě v závěru utkání jednou střídají.

90
    Zajímavá kombinace hostů končí jen centrem přímo do rukavic brankáře Šroma.

89
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Zdeněk Behan, přichází Adam Hrdlička.
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Robert Vágner, přichází Pavel Drozd.

89
    Šrom místo výkopu od branky rozehrál rychle a na krátko.

88
    Nepřesný centr domácích sbírá až brankář Kuciak.

84
    Žlutou kartu dostává Marek Szotkowki (FC Baník Ostrava).

83
    Centr sice našel adresáta na bližší tyči, k ohrožení branky ale nedošlo.

82
    Po špatné malé domů teď budou mít hosté k dispozici velmi laciný rohový kop.

81
    Domácí budou vhazovat na středu hřiště.

80
    Rychlý protiútok domácí nedokázali zužitkovat a teď se musí sami rychle vrátit do obrany.

79
    Další povedená akce votroků. Byl to zřejmě právě střídající Hlavsa, který se z pravé strany dostal do zakončení, vzdálenější tyč ale o malý kousek minul.

78
    Hradečtí teď sehráli pěknou útočnou kombinaci, rozhodčí však jejich snažení přerušili pro ofsajdové postavení.

76
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Vojtěch Heger, přichází Jaroslav Hlavsa.

75
    Domácí fotbalisté jsou v posledních minutách aktivnější, chybí jim ale přesnost v předfinální fázi. Jinými slovy přesná přihrávka kolem vápna soupeře.
    Branky:

Karty:   41. Opatřil (OVA), 54. Tomšů (OVA), 84. Szotkowki (OVA) – 50. Vyšehrad (HKR)

FC Baník Ostrava: Šrom – Fojtík, Špavelko, Honiš, Helešic – Behan (89. Hrdlička), Půda, Tomšů (71. Kundrátek), Čech – Opatřil, Šašinka (61. Szotkowski)
    Náhradníci: Jaška – Hrdlička, Kundrátek, Szotkowski,

FC Hradec Králové: Kuciak – Káva, D. Drozd, Heger (76. Hlavsa), Kopřiva (65. Langr), Vobejda, Vyšehrad, Vágner (89. P. Drozd), Týfa, Zezula, Kratochvíl
    Náhradníci: Hlavsa, P. Drozd, Langr, Pago, Jehlička