Ostrava – Hr. Králové 0:0 (kon.) | Příbram – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Dukla Praha – Plzeň 3:2 (kon.)
Jablonec – Třinec 3:1 (kon.) | Brno – Liberec 2:0 (kon.) | Jihlava – Znojmo 2:2 (kon.)
Teplice – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Táborsko – Sparta 0:4 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 4:1 (kon.)
FK Teplice
0:1 (0:1)
FK Mladá Boleslav
Čtvrtek 21.08.2014, 17:00Juniorská liga

Mladoboleslavští si nakonec těsné vítězství uhájili a mohou se radovat z prodloužení neporazitelnosti. Teplická série je u konce. (19:05:06)

90

87
    Na žluté karty je vyrovnáno, opět byl potrestán teplický hráč. Žlutý kartónek vytáhl rozhodčí před Kodešem.

83
    Teplice marně dobývají defenzívu hostí, do konce zápasu však již mnoho času nezbývá.

76
    Na poslední minuty nahradí Stibora Výborný.

75
    Do konce řádné hrací doby zbývá nějakých patnáct minut, souboj zatím neporažených týmů zatím lépe vyznívá pro hráče Mladé Boleslavi.

67
    Mladá Boleslav stále drží těsné vedení, Teplice se snaží hrozit zejména z rohových kopů. Na kontě jich mají již sedm.

67
    Trenér Boleslavi stahuje ze hry Klobásu, zahraje si Kocourek.

67
    Na hřišti končí Schettl, o vyrovnání se pokusí Procházka.

63
    Rozhodčí Vaňkát ukázal žlutou kartu poprvé na teplické straně, za faul byl potrestán Stibor.

62
    Další výměna na straně Teplic, Uhlíř nahradí na trávníku Dzabu.

54
    Tepličtí se snaží o vstřelení vyrovnávací branky, Boleslav však působí směrem dozadu velmi jistě.

46
    Do druhé půle se již na trávníku neobjeví Thalamy, vystřídal Geissler.

46

45

37
    Domácí kouč sahá pro první střídání, Minaříka nahradí na trávníku Hynek.

35
    Zatím jsme se žádné změny stavu nedočkali, oba celky se snaží hrozit zejména ze standardních situací. Boleslavští však stále drží těsné vedení.

22
    A znovu se žlutí na straně hostí, sudí zatím se žlutými kartami ani náhodou nešetří. Další, kdo ji od rozhodčího uviděl, byl boleslavský Kateřiňák.

16
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Po šestnácti minutách hry se hostující tým dostávají do vedení a určuje zápasu nový náboj! Na přesný centr si na zadní tyči šikovně počkal ONDŘEJ ZAHUSTEL a neomylně ho uklidil do branky – 0:1!