Hokejová Liga mistrů – 1. hrací den (kon.)
Hokejová Liga mistrů – 1. hrací den

Čtvrtek 21.08.2014, 09:00Hokejová Liga mistrů

Zítra bude Liga mistrů pokračovat dalšími zápasy. Pro dnešní den je to ale již vše. Děkuji za pozornost. Na shledanou. (23:11:00)

1. den Ligy mistrů je za námi. Celkem bylo odehráno 15 utkání a české týmy si nevedly vůbec špatně. Vítkovice a Třinec berou plný počet bodů. Sparta zvítězila po nájezdech. Liberec těsně nestačil na finské Oulu.
    Výsledky 1. dne Ligy mistrů:

Ani druhý norský tým neuspěl, Oslo podlehlo ZSC Lions 1:4.

22:00
    Liberečtí nadále stahují náskok Kärpatu Oulu. Ve třetí třetině po brance Martina Barteka prohrávají pouze 4:3.

21:58
    Vienna Capitals na domácím ledě porazila Färjestad Karlstad 4:1. O výsledku rozhodla zejména první třetina, kde si domácí vypracovali tříbrankový náskok.

21:55
    Krefeld doma nestačil na Skellefteå AIK, kterému podlehl 1:2. Německé týmy tak zatím mají ze tří zápasů na kontě jedinou výhru.

21:50
    Briançon měl zaděláno na pořádné překvapení, ve třetí části ale francouzský mistr své hubené vedení v zápase s Villachem ztratil. Necelých devět minut před koncem třetí třetiny je stav utkání 1:1.
    V Kolíně je konec, domácí žraloci porazili Košice 2:1.

21:40
    Velká senzace se rodí v Dánsku. SønderjyskE vede na domácím ledě s IFK Helsinki 4:2 po druhé třetině. Po první třetině si domácí vypracovali náskok 3:0, který HIFK snížilo. Po druhé části ovšem Finové stále ztrácí dvě branky.

21:40
    Průběžný výsledek po druhé třetině:
    Djurgårdens IF – HC Fribourg-Gottéron 1:3
    Švýcarský Fribourg-Gottéron se nenechal zaskočit vyrovnávací brankou a naopak sám v závěru třetiny dvakrát udeřil, ve Stockholmu tak vede 3:1.

21:30
    Bílí Tygři začínají dotahovat ztrátu. Po brance Filippiho se prosadil i Michal Bulíř. Po druhé třetině prohrává Liberec s Oulu 4:2.
    Zápasy Ligy mistrů sledují i fanoušci v Kanadě, nejhokejovější zemi na světě.

21:20
    Průběžné výsledky po druhé třetině:
    Servette Ženeva – Frölunda, 3:0
    Zurich Lions – Valeranga Oslo, 2:1
    Briancon – Villach, 1:0

21:10
    Liberec alespoň snižuje hrozivý stav. První branku Bílých Tygrů vstřelil Tomáš Filippi. Stále má však Oulu tříbrankový náskok.

21:06
    Druhá třetina je minulostí i ve Vídni, kde domácí Capitals poměrně překvapivě vedou nad švédským týmem Färjestad BK stále 3:0.
    Dánský klub Vojens sice už od IFK Helsinki dostal gól, vede ale stále o tři branky v průběhu druhé třetiny.