Strýcová – Kvitová 0:2 (kon.) | Rybáriková – Riskeová-Amritrajová 2:1 (kon.)
Petra Kvitová (2)
2
6 6
Čtvrtek 21.08.2014, 19:10WTA New Haven - Connecticut Open (tvrdý povrch)

To je ode mě z tohoto utkání dvou českých tenistek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera, například sledováním některého z textových online přenosů na portále Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen tenisového) zápasu, na počtenou! (20:33:19)

Dnešní zápas začala lépe zkušenější Barbora Záhlavová-Strýcová, která získala velmi záhy podání své soupeřky. Ten ale chvíli na to ztratila také Barbora a Kvitová se v klidu vrátila zpět do hry. Zlepšenou hrou vyhrávala více a více fiftýnů, což v desátém gemu prvního setu vyústilo v zisk podání Záhlavové-Strýcové pro Kvitovou a tím zisk první sady 6:4. V druhém setu už působila Barbora odevzdaným dojmem a Kvitová si po bezmála 69 minutách dokráčela k vítězství v dnešním zápase po setech 6:4 a 6:1. V semifinále se utká Petra Kvitová s vítězkou utkání Flipkensová – Stosurová.

1:6
    První mečbol je proměněn a Kvitová může slavit vítězství ve čtvrtfinále nad krajankou Barborou Záhlavovou-Strýcovou.

0-40
    I nyní se míček ocitl za základní čárou. Kvitová má k dispozici 3 mečboly a brejkboly.

0-30
    Záhlavové-Strýcové je zahlášen aut. Míček doletěl až za základní čáru.

0-15
    Míček po úderu Barbory na returnu nepřeletěl síť.

1:5
    Hned ten první získává po úderu přesně na základní čáru, na který Barbora nezareagovala.

0-40
    Míček se po úderu z rakety Záhlavové-Strýcové ocitl v síti. Kvitová má k dispozici tři gemboly.

0-30
    Kvitová si úspěšně vzala na pomoc jestřábí oko, které potvrdilo, že Barbora podala do autu.

0-30
    Kvitová vítězí v souboji úderů od základních čar.

0-15
    Záhlavová-Strýcová měla na raketě fiftýn, ale míček trefila rámem a rázem se míček ocitl mimo kurt.

1:4
    Konec přestávky, podávat bude Barbora Záhlavová-Strýcová.

1:4
    Následuje přestávka a výměna stran.

1:4
    Barbora nestíhala doběhnout úder Kvitové, ale se štěstím poslala míček přes síť, který Petra uklidila do pravého rohu kurtu a potvrzuje tedy brejk ziskem pátého gemu druhého setu.

15-40
    Eso v podání Petry Kvitové, její první v dnešním zápase. Kvitová má k dispozici dva gemboly.