21:27 (11:13)
Česko
Pátek 22.08.2014, 12:30 • AWFiS, Gdansk • ME do 18 let - muži

To je z mé strany vše, hezký den. (13:54:11)

Je dobojováno. Český celek zvládl těžké utkání s Makedonií a nakonec vybojoval vítězství 26:20! Čeští mladíci tedy vybojoval první vítězství na turnaji. Dnes ale Česko hrálo velmi dobře, dařilo se mu v útoku a vyhrálo zcela zaslouženě.

60
    Konec zápasu. (21:27)

60
    Poslední slovo ale měl český celek, který slaví první vítězství na turnaji! (21:27) (21:27)

60
    Makedonci se ještě třicet sekund před koncem prosazují a snižují na rozdíl pěti branek. (21:26) (21:26)

60
    Je před námi posledních 60 sekund. (20:26) (20:26)

59
    Oddechový čas pro Česko. (20:26) (20:26)

58
    Ale Češi dnes hrají v útočné fázi velmi dobře a po další šanci se opět prosazují. (20:26) (20:26)

57
    Nyní se Makedonci konečně dokázali prosadit. Do konce zápasu zbývají tři minutky. (20:25) (20:25)

56
    Češi se opět prosazují a vedou už o šest branek, troufám si tvrdit, že o vítězi je rozhodnuto. (19:25) (19:25)

55
    Nařízenou sedmičku proměnil Dědeček. (19:24) (19:24)

55
    Palevski utekl českým obráncům a své sólo zkušeně proměnil. (19:23) (19:23)

54
    Oddechový čas pro Makedonii. (18:23) (18:23)

53
    Český celek získal míč, vydal se dopředu a celou akci zakončil přesným projektilem Bičiště. (18:23) (18:23)

52
    Oddechový čas pro Česko. (18:22) (18:22)

52
    Tentokrát ale český celek neuspěl a na tahu jsou Makedonci. (18:22) (18:22)

51
    Češi jsou opět u míče a tlačí se dopředu. (18:22) (18:22)

50
    Deset minutek před koncem se trefil Dědeček a český celek vede o čtyři branky. (18:22) (18:22)