Bradford City – Leeds 2:1 (kon.)
Bradford City AFC
2:1 (0:0)
Leeds United
Středa 27.08.2014, 20:45 • Coral Windows Stadium, Bradford • Anglický Ligový pohár

Děkuji za sledování on-line přenosu a přeji dobrou noc. (23:00:25)
    Dnešní drama je u konce, Bradford City postupuje dál.

Bradford City AFC – Leeds United 2:1
    Branky:
    84. Knott, 86. Hanson – 82. Smith

Dnešní krásný a napínavý zápas je u konce. Dlouho to vypadalo, že se Leeds bude úspěšně bránit a vybojuje prodloužení, nakonec ale bylo vše jinak. Hosty poslal v 82. minutě do vedení Smith, o necelé dvě minuty později ale vyrovnal na 1:1 Knott a vzápětí domácí poslal do vedení Hanson. Závěr utkání byl skutečně strhující a Leeds si ještě v dlouhém nastavení vytvořil šanci, vyrovnat už však nedokázal. Do 3. kola anglického ligového poháru tak postupuje Bradford City.

90+10

90+9
    Šance pro hosty! Matt Smith si naběhl na centr ze standardní situace, protlačil se k hlavičce, míč ale poslal nad!

90+9
    James Meredith (Bradford City) dostal žlutou kartu.

90+7
    Střídání v týmu Bradford City: Odešel Billy Knott, místo něj si zahraje Matthew Dolan.

90+6
    Domácí tým vybojoval rohový kop.

90+5
    Po centru do vápna Bradfordu vznikl před brankou slušný závar a Poleon upadl po kontaktu s protihráčem k zemi. Sudí ale rozpažil, a tak se pokračuje ve hře.

90+4
    Hra moc neplyne. O balon se bojuje ve středu hrací plochy.

90+3
    Hosté se snaží tlačit dopředu, hrají ale v deseti a navíc už se projevuje únava. Domácí se navíc snaží zdržovat.

90
    Nastavuje se 9 (!) minut. To je ještě spousta času na vyrovnání.

90
    Střídání v týmu Leeds United: Dohrál David Norris, nahradil ho Dominic Poleon.

88
    Stadion pochopitelně bouří nadšením. Takové představení asi čekal málokdo.
    HANSON - 2:1

86
    Bradford City právě vstřelilo branku!
    Poslední minuty jsou skutečnou oslavou samotného fotbalu. Domácí vlétli do rozhozené obrany soupeře, na centr z levé strany si naběhl JAMES HANSON a tvrdou hlavičkou otočil vývoj zápasu.
    KNOTT - 1:1

84
    Tady se ale dějí věci! Hostům nevydrželo vedení ani dvě minuty. Odražený balon po rohovém kopu si zpracoval BILLY KNOTT a přesnou střelu vyrovnal na 1:1.