Hantuchová – Cornetová 0:2 (kon.) | Šafářová – Čeng 2:1 (kon.)
Simona Halepová (2)
2
6 6
sk Středa 27.08.2014, 20:43US Open - ženy - US Open (tvrdý povrch)

Simona Halepová tak potvrdila papierové predpoklady a našej tenistke nedala najmenšiu šancu. Jana začala na úvod dobre a viedla 2:0, ale to bolo z jej strany v prvom set všetko. V druhom získala už len jeden game.

To je už z tohto prenosu všetko. Prajem pekný zvyšok neskorého večera, dobrú noc a úspešný posledný pracovný deň zajtra. Dovidenia a dočítania pri ďalších prenosoch.

Onlajny však dnes ešte nekončia, je pre Vás pripravených ešte veľa online prenosov, stále sa hrá ešte US Open, môže ešte sledovať druhé polčasy baráže o futbalovú Ligu Majstrov. (21:47:48)

Koniec zápasu

1:6
    GEM, SET, ZÁPAS Simona Halepová!
    Tak to bolo veľmi rýchle, Halepová zdolala našu tenistku po 1 hodine a 10 minútach! Druhý set vyhrala 6:1 a zaslúžene po oveľa lepšej hre postupuje do tretieho kola! Slovensko tak v ženskom turnaji nebude mať už žiadne zastúpenie. Pre Čepelovú to bola dnes veľká škola, zo zápasu si zobrať skúsenosti a ponaučenie.

15-40
    Čistá hra to už nebude, to však Halepovej nevadí, stále sú tu dva mečbaly!

0-40
    Tri mečbaly a môže to zakončiť čistou hrou!

0-30
    Nedarí sa jej ani teraz, Halepová vedie 30:0!

0-15
    Janka však na úvod zlyháva.

1:5
    Aj sa tak stáva a čistou hrou ide Halepová do vedenia 5:1! To znamená, že naša tenistka ide podávať na udržanie sa v druhom sete a aj samotnom zápase.

0-40
    Šanca na čistú hru a tri gembaly!

0-30
    A aj tak pokračuje a po získanom ese vedie už 30:0!

0-15
    Halepová začína túto cestu úspešne.

1:4
    Tento sa jej už podarilo využiť a tak ide do vedenia 4:1! Ide podávať na potvrdenie brejku, ak sa jej do podarí, je jednou nohou v ďalšom kole.

30-40
    Ku brejkbalu sa však napokon Halepová dostala!

30-30
    A aj vyrovnať! Takže po 30 na oboch stranách.

15-30
    Čepelovej sa podarilo znížiť.

0-30
    Ani pokračovanie sa jej nepodarilo, jej dnešná súperka jej odskakuje na dva fiftýny.

0-15
    Úvod podania jej nevyšiel, fiftýn pre Halepovú.

1:3
    Druhú možnosť už jej súperka využila a tak potvrdila brejk a dostáva sa do vedenia 3:1!