Martin – Košice 1:2 (po pr.) | Pardubice – Sparta 3:1 (kon.) | Prešov – Michalovce 5:2 (kon.)
Trnava – Budapešť 2:6 (kon.) | Vrchlabí – Kolín 5:4 (2:0 po s.n.) | Břeclav – Žďár n/S 2:3 (kon.)
Sokolov – K. Vary jun. 3:4 (kon.) | Linz – Mountfield HK 4:1 (kon.)

Proměňuje!

Za Vrchlabí pojede Půlpán. Stav je 1:0 pro Stadion.

64:50
    Poslední vteřiny patřili Kozlům, prodloužení utkání nerozhodlo a zápas bude pokračovat samostatnými nájezdy.

62:57
    Puk zůstal před brankovou čarou, Hermann ho neviděl. Hosté se však k puku dostali dříve než vrchlabští hráči.

61:50
    Fiala míří mimo vrchlabskou branku.

60:38
    Tyčka vrchlabského týmu! Domácí se do prodloužení pustili s vervou, puk končí mimo branku.

60:01

Následovat bude pětiminutové prodloužení.

Raina Tomanová

Branky a nahrávky: 44. Vlach (Fořt), 52. Matějka, 54. Šťastný (Bláha), 56. Hamerský (Půlpán) – 4. Kadlec (Zumr), 7. Hlavatý (Semirád), 29. Šafřánek (Šifta, Klíma), 59. Kadlec (Jankovský)

HC Stadion Vrchlabí: Veselý – Skočovský, Hamerský, Jebavý, Kadavý, Klement, Lenoch, Fořt, Filip, Půlpán, Šťastný, Bláha, Matějka, Krsek, Jirků, Jakubec, Srnský, Oppelt, Vlach, Marks
    SC Marimex Kolín: Hermann – Pácal, Muláček, Pýcha, Skokan, Klíma, Hanzl, Fiala, Barták, Kulhánek, Morkes, Kadlec, Jankovský, Malý, Valášek, Frolík, Zumr, Šafránek, Šifta, Semirád, Mejzr, Hlavatý