Děčín – Ústí n/L 0:6 (kon.)
HC Děčín
0:6 (0:0, 0:2, 0:4)
HC Slovan Ústí nad Labem
Pátek 29.08.2014, 15:10 • Zimní stadion Děčín, Oblouková 21, Děčín • Zápasy mládeže

Derby severočeských celků vyznělo lépe pro žlutomodré, kteří se prosadili až ve druhé polovině zápasu. Ústečtí gólmani Ondřej Paťha a Jakub Volke nepustili za svá záda v pátek jediný kotouč, a tak mladší dorost Slovanu odjíždí domů s výhrou.

Z Děčína je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (17:47:17)

Statistiky utkání:

Branky a nahrávky:
    31. Čermák (Stuchlý, Gottfried), 40. Herák (Tipán), 42. Batryn (Gottfried), 48. Čermák (Batryn), 50. Zich (Dörner), 59. Zich (Dörner).
    Rozhodčí: Luczków – Vilikus, Pořádek.
    Vyloučení: 2:4, navíc Kouřil (DEC) 5+OK [KOL].
    Využití: 0:1.
    V oslabení: 0:1.
    Diváci: 66.
    Střely na branku: 39:70 (12:14, 10:32, 7:24).
    Průběh utkání: 0:6.

60:00

58:59

58:19
    Ústí n/L právě vstřelilo branku!
    Gól v oslabení! Autorem branky je KAREL ZICH. Asistence: Sebastian Dörner.

Dnešní utkání sleduje 66 diváků.

56:59
    Erik Mareš (UNL) inkasoval dvě minuty za vražení na hrazení.

Vyloučení celkem v zápase: 2:4, navíc Kouřil (DEC) 5+OK [KOL].

49:30
    Využitá přesilovka! Autorem branky je KAREL ZICH. Asistence: Sebastian Dörner.

48:38
    Tomáš Kouřil (DEC) v dnešním zápase skončil, neboť obdržel trest pět minut + do konce utkání za faul kolenem. Pětiminutový trest odpyká Antonín Ryšavý.

Vyloučení celkem v zápase: 2:3, navíc Kouřil (DEC) 5+OK [KOL].

47:50
    Autorem branky je TOMÁŠ ČERMÁK. Asistence: Dmytro Batryn.

41:45
    Autorem branky je DMYTRO BATRYN. Asistence: Pavel Gottfried.

40:01

Druhá část nabídla dvě branky, v jednatřicáté minutě nejprve otevřel skóre Tomáš Čermák, za necelých devět minut hosté navýšili vedení zásluhou Jakuba Heráka.

Další třetina začne přibližně v 16:46 hod.

Střely na branku ve druhé dvacetiminutovce: 10:32.