7. etapa Alhendín - Alcaudete | De Marchi (kon.) |
Losování základních skupin Evropské ligy | (kon.) |
konec
Losování základních skupin Evropské ligy
Daniel Ryl
Právě s tím budou zápasy zjevně nejpikantnější, protože se na Letnou vrátí trenér František Straka a kromě něho také obránce Tomáš Jablonský s útočníkem Pavlem Fořtem.
Skupina A:
Villarreal CF (ESP)
Borussia Mönchengladbach (GER)
FC Curych (SUI)
Apollon Limassol FC (CYP)
---------------------------------------------------------------------
Skupina B:
FC Kodaň (DEN)
Club Bruggy KV (BEL)
Turín FC (ITA)
HJK Helsinki (FIN)
---------------------------------------------------------------------
Skupina C:
Tottenham Hotspur FC (ENG)
Beşiktaş JK (TUR)
FK Partizan (SRB)
Asteras Tripolis FC(GRE)
---------------------------------------------------------------------
Skupina D:
FC Salzburg (AUT)
Celtic Glasgow FC (SCO)
GNK Dinamo Záhřeb (CRO)
FC Astra Giurgiu (ROU)
---------------------------------------------------------------------
Skupina E:
PSV Eindhoven (NED)
Panathinaikos FC (GRE)
Estoril Praia (POR)
FC Dinamo Moskva (RUS)
---------------------------------------------------------------------
Skupina F:
FC Inter Milán (ITA)
FC Dněpr Dněpropetrovsk (UKR)
AS Saint-Etiénne (FRA)
Karabach FK (AZE)
---------------------------------------------------------------------
Skupina G:
Sevilla FC (ESP)
Standard Lutych (BEL)
Feyenoord (NED)
HNK Rijeka (CRO)
---------------------------------------------------------------------
Skupina H:
LOSC Lille (FRA)
VfL Wolfsburg (GER)
Everton FC (ENG)
FC Krasnodar (RUS)
---------------------------------------------------------------------
Skupina I:
SSC Neapol (ITA)
AC Sparta Praha (CZE)
BSC Young Boys (SUI)
ŠK Slovan Bratislava (SVK)
---------------------------------------------------------------------
Skupina J:
FC Dynamo Kyjev (UKR)
FC Steaua Bukurešť (ROU)
Rio Ave FC (POR)
Aalborg BK (DEN)
---------------------------------------------------------------------
Skupina K:
ACF Fiorentina (ITA)
PAOK Soluň FC (GRE)
EA Guingamp (FRA)
FC Dinamo Minsk (BLR)
---------------------------------------------------------------------
Skupina L:
FC Metalist Charkov (UKR)
Trabzonspor AŞ (TUR)
Legia Varšava (POL)
KSC Lokeren OV (BEL)