Liberec – Ostrava 6:0 (kon.) | Slovácko – Příbram 4:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Hr. Králové 1:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Slavia 2:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905
1:1 (1:1)
FC Hradec Králové
Sobota 30.08.2014, 17:00 • Stadion Ďolíček, Praha-Vršovice • Synot liga

Děkujeme za sledování zápasu, na shledanou. (18:56:54)

Fanoušci se zdraví s oběma kotli. Domácí si připisují první domácí body, hosté vstřelili první branku venku. Dělba bodů je po dvou naprosto rozdílných poločasech spravedlivá.

Je konec, v druhém poločase diváci gól neviděli, i když se domácí Bohemians prezentovali hodně zlepšeným výkonem. Oba týmy si tak dělí body za remízu 1:1, ke které zápas dospěl po dvou gólech z penalt na obou stranách.

90+4

90+3
    Rolko si na vysoký balon naskočil a poslal jej nad bránu.

90+2
    Švenger se dostal nejvýše a prodloužil míč k druhému praporku, tam Lietava fauloval.

90+2
    Rohový kop pro Hradec.

90+1
    Mosquera po průniku nastřelil jen Holeše, od něj se ale míč odrazil zpět do nohou kolumbijského hráče a bude se tedy odkopávat od hostující brány.

90+1
    Sudí nastavil dvě minuty.

90
    Rada jej ale poslal na Jindřiška, který není nijak vysoký, a tak jeho zakončení na zadní tyči nemělo potřebnou razanci.

89
    Bohemka rychle přešla do protiútoku a po tečované střele bude kopat roh.

88
    Hosté se po sérii autových vhazování dostali před Švengera.

87
    Čas se krátí, oba týmy mají vystřídáno a jak domácí, tak i hosté nyní létají po hřišti.

87
    Žlutou kartu dostává Vojtěch Engelmann (Bohemians Praha 1905).

86
    Bartek si chtěl obhodit Mareše, to se mu nepodařilo a bude z toho vhazování pro domácí.

85
    Domácí fanoušci se zlobili, Dvořákovi trval odchod ze hřiště dost dlouho.
    Šmíd mířil pouze do boční sítě

84
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Pavel Dvořák, přichází Hynek Prokeš.

84
    Hezká šance domácích. Rychlý přechod Mosquery, který si nehlídaný navedl míč na střed, předal Bartekovi, ten posunul dál na Šmída a ten z úhlu trefil jen branku z boku.