Saransk – Torpedo Moskva 1:0 (kon.) | Perm – Spartak 2:0 (kon.) | Arsenal Tula – Kubaň Krasnodar 0:1 (kon.)
FK Amkar Perm
2:0 (1:0)
FK Spartak Moskva
Sobota 30.08.2014, 15:00 • Stadion Zvezda, Perm. Kapacita: 19,500 diváků. • Ruská Premier Liga
    Fanoušci hostí hovoří o nelogické výhře ve všech ohledech vzhledem k množství neproměněných šancí.

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 8:6.
    Střely mimo: 2:4. (16:54:26)

Amkar Perm dnes odvedl skutečně vynikající práci a poprvé v sezóně může slavit zisk tří bodů. O vítězství v poměru 2:0 se gólově postarali Igor Kirejev a střídající Georgi Peev.

90+2

90+2
    Balon ve středu pole. Je rozhodnuto.

90+1
    Balon má ve svých rukavicích gólman Gerus, jenž s následnou rozehrávkou pochopitelně příliš pospíchat nebude.

90
    Utkání je nastaveno o dvě minuty.

90
    Spartak naposledy v utkání vystřídal: Denise Glušakova nahradil Pavel Jakovlev.

90
    Džano Ananidze se dopustil útočného faulu.

89
    Waris v těžkém souboji s Bělorukovem neuspěl, u balonu jsou znovu fotbalisté Amkaru.

88
    Nyní už se musí hosté znovu bránit. Amkar dnes hraje skutečně báječně a tři body si plně zaslouží.

86
    Spartak to zkouší, zatím se ale nedostal ani na dostřel domácí šestnáctce.

84
    Hosté mají nyní posledních zhruba deset minut na to, aby vstřelili minimálně dva góly, pokud chtějí dnes bodovat. Vzhledem k výkonu Spartaku v druhém poločase si však osobně myslím, že je rozhodnuto.
    Georgi PEEV - 2:0

83
    Amkar Perm právě vstřelil branku!
    Domácí navyšují své vedení! Kirejev vyslal přesný centr do středu pokutového území Spartaku, tam se zjevil neobsazený GEORGI PEEV a hlavou uklidil míč nechytatelně k tyči – 2:0

82
    Domácí se dožadovali autu, místo toho jdou ale kupředu Moskvané, a to skutečně kvapným krokem.

81
    Nadýchaný centr z levé strany sice Gerus v rukavicích neudržel, podle rozhodčího Vilkova byl však faulován Dzjubou, takže k možnému ohrožení brány nakonec nedošlo.

79
    Po souboji s protihráčem se skácel na zem Aleksandr Kolomejcev. Podle všeho by se ale nemělo jednat o nic vážného.

78
    Pejev se mohl už pár minut po svém příchodu na hřiště stát domácím hrdinou, jeho technický pokus zpoza šestnáctky ale letěl hodně vedle.