Monaco – Lille 1:1 (kon.) | Caen – Rennes 0:1 (kon.) | Lens – Remeš 4:2 (kon.)
Lorient – Guingamp 4:0 (kon.) | Nantes – Montpellier 1:0 (kon.) | Toulouse – Évian TG 1:0 (kon.)
SM Caen
0:1 (0:0)
Stade Rennes
Sobota 30.08.2014, 20:00 • MMArena, Le Mans • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, hezký víkend a dobrou noc. (21:59:50)

Červené karty: 1 – 0

Je to skutečně tak, zápas právě končí a hosté si odvezou z Caen velice cenné 3 body. I když hráli více než hodinu proti početně oslabenému soupeři tak tuto výhodu výrazně promítli snad pouze v držení míče. Hosté za celý zápas vystřelili jenom jedinkrát na bránu a to ještě navíc z pokutového kopu, který byl nařízen 5 minut před koncem. Domácí mohou pouze sami sobě vyčítat, že nějakou ze šancí nedokázali využít.

90+3

90+3
    Hostující golman drží míč a zápas je nejspíše u konce.

90+2
    Domácí nemají na co čekat a zkouší ihned míč nakopnout dopředu, jenže míče jim odskakují a na hráčích je vidět nervozita.

90+1
    Rennais drží balon u rohového praporku.

90
    Nastavovat se budou 3 minuty.

90
    Hosté teď nikam pochopitelně nespěchají a snaží se co nejdéle držet míč na svých kopačkách.
    Ola TOIVONEN - 0:1

88
    Rennes právě vstřelilo branku!

OLA TOIVONEN penaltu bezpečně proměnil, golman Vercoutre skočil na druhou stranu a Rennais z vůbec první střely na bránu jde pár minut před koncem do vedení – 0:1!

87
    Hodně nešikovný zákrok ve vápně předvedl obránce domácích když chtěl nůžkami odpravit míč do bezpečí a bude se kopat penalta!

86
    Ten byl lehce odvrácen a hosté šli do protiútoku, ale míč brzo ztratili.

85
    Caen bude zahrávat rohový kop.

83
    Lemar fauloval ve vápně Henriqueho, ale rozhodčí tento zákrok jako penaltový neposoudil, i když by se odpískání vůbec nikdo nikdo nedivil.

82
    Nangis opět místo nahrávky lépe postaveným spoluhráčům zkoušel kličkovat proti třem hráčům a akci zbytečně pohřbil.

81
    Tak to zkusili změnit střelou z dálky, která....jak už tradičně dnes šla úplně mimo bránu.