Burnley – Manchester Utd. 0:0 (kon.) | Manchester City – Stoke 0:1 (kon.) | Newcastle – Crystal Palace 3:3 (kon.)
Queens Park – Sunderland 1:0 (kon.) | Swansea – West Brom 3:0 (kon.) | West Ham – Southampton 1:3 (kon.)
Everton – Chelsea 3:6 (kon.)
Queens Park Rangers
1:0 (1:0)
Sunderland AFC
Sobota 30.08.2014, 16:00 • Loftus Road, London • Anglická Premier League

To už je z tohoto utkání vše. Děkuji za pozornost a u dalších onlajnů se těším na počtenou! (18:05:32)

Je konec! Fotbalisté Queens Park Rangers ve druhé půli nejtěsnější vedení udrželi a radují se tak z prvních tří bodů v sezóně, díky kterým se odpoutají od úplného chvostu tabulky a dostávají se například i před svého dnešního soupeře, jenž zůstává na dvou bodech. Hoops se v průběhu druhé půle soustředili především na bránění vedení. Sunderland tak sice častěji držel míč, ale do větších šancí se Black Cats po pauze nedostávali. Vítězný gól vstřelil v nastaveném čase prvního poločasu Charlie Austin.

90+5

90+5
    Connor Wickham se natlačil k hlavičce přes Caulkera, ale poslal balón jen za bránu. Domácí dnes pravděpodobně zvítězí!

90+4
    Ještě rohový kop pro Černé kočky, asi poslední akce, kterou dnes uvidíme...

90+4
    Phillips získal nějaké cenné sekundy u rohového praporku. Hosté rozjíždějí poslední útok.

90+4
    Domácí vyvážejí míč směrem dopředu...

90+3
    Hostům už dochází čas, domácí jsou zhruba minutu od vítězství.

90+2
    Giaccherini dostává žlutou kartu za nafilmovaný pád.

90+1
    Ještě čtyři minuty!

90+1
    Střídání v týmu Queens Park Rangers: ze hřiště odchází Leroy Fer, přichází Adel Taarabt.

89
    Po rohovém kopu se míč odrazil před šestnáctku, kde ho napálil na bránu Giaccherini. Green jeho povedený volej vyrazil!

89
    Rohový kop pro Sunderland, do vápna jde i brankář Mannone...

87
    Nyní jsou hosté usazeni před šestnáctkou, kterou Hoops brání zuby-nehty.

86
    Mohlo být hotovo! Zamora se dostal na útočné polovině k míči a vyslal do šance čerstvého Traorého, který však balón poslal vedle vzdálenější tyče.

84
    Po rohu Sebastiana Larssona se míč odrazil ke Cattermolovi, který ho k radosti domácích fanoušků poslal hodně mimo.

84
    Výborný obranný zákrok Hilla, který míč odvrátil na rohový kop těsně před Wickhamem.

83
    Střídání v týmu Queens Park Rangers: ze hřiště odchází Junior Hoilett, přichází Armand Traoré.