Burnley – Manchester Utd. 0:0 (kon.) | Manchester City – Stoke 0:1 (kon.) | Newcastle – Crystal Palace 3:3 (kon.)
Queens Park – Sunderland 1:0 (kon.) | Swansea – West Brom 3:0 (kon.) | West Ham – Southampton 1:3 (kon.)
Everton – Chelsea 3:6 (kon.)
Swansea City
3:0 (2:0)
West Bromwich Albion
Sobota 30.08.2014, 16:00 • Liberty Stadium, Swansea • Anglická Premier League

Dnešní utkání je tedy u konce. Swansea zcela po zásluze získává další tříbodový zisk a zatím se usazuje na samostatném čele tabulky. Domácí svému soupeři nedali vůbec žádnou šanci na bodový úspěch a už v prvním poločase vedli o dvě branky, dvacet minut před koncem svůj náskok definitivně pojistili. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (17:55:21)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 7:7.

90+3

90+3
    Dnes už se nic nestane, utkání se pouze dohrává.

90+2
    Dyer u další akce středem hřiště, nicméně tentokráte neuspěl.

90+1
    Swansea hraje pro diváky a ještě chce svůj náskok navýšit.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

88
    Další nebezpečná standardka pro domácí, další branka však z toho není.

87
    Za obranu si nabíhal Ideye, jenže dopustil se útočného faulu.

86
    Montero to opět udělal výborně po levé straně, avšak nakonec svého spoluhráče v pokutovém území nenašel.

85
    Do konce duelu chybí pět minut a hosté se snaží vsítit alespoň čestný úspěch.

84
    Poslední střídání tohoto utkání. Trávník opustil aktivní Shelvey a nahradil ho Carroll.

83
    Po střele z dvaadvaceti metrů odvrací balón brilantně na roh Fabiański.

81
    Utkání se spíše dohrává, Swansea se už nikam nežene.

80
    Po dobré práci Montera pálil z dvaceti metrů asi metr mimo branku Shelvey.

79
    Morrison se po krásné přízemní kombinaci dostal ke střele, ovšem jeho pokus byl nakonec tečován mimo prostor tří tyčí.