Trnava B – Dubnica 1:1 (kon.) | Šaľa – Slovan Bratislava U21 2:1 (kon.) | Žilina B – Skalica 2:1 (kon.)
L. Mikuláš – Bodva Moldava 0:0 (kon.) | Dolný Kubín – Trebišov 2:0 (kon.) | Prešov – Bardejov 1:1 (kon.)
Poprad – Lok. Košice 3:1 (kon.) | Nitra – Šamorín 4:0 (kon.) | Michalovce – MFK Zvolen 0:0 (kon.)
MŠK Žilina B
2:1 (1:0)
MFK Skalica
sk Sobota 30.08.2014, 16:00MONACObet liga

Je za nami stretnutie MŠK Žilina B – MFK Skalica. V druhom polčase sme videli dva góly. V 59 minúty do prázdnej bránky zvyšoval Zuziak. Skaličanom sa síce podarilo streliť kontaktný gól no k bodovému zisku to neviedlo. Napriek neutíchajúcemu tlaku hosti 3 body ostávajú doma a Žilina sa priebežne presúva do čela tabuľky skupiny západ.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (17:50:03)

90+2

90+2
    MFK sa však stále nevzdáva, ale Žilinčania majú hru jednoznačne pod kontrolou.

90+1
    Ani druhý center Majerníka nedokázal ohroziť gólmana Žiliny. Opäť skvelý Hučko a jeho hlavička do bezpečia.

90+1
    Nadstavujú sa +2 minúty.

90
    Ani tento rohový kop neprináša gól Skalice, no hostia môžu stále ohroziť Lé Gianga.

89
    Hostia si zahrajú v závere druhého polčasu zahrajú rohový kop. Loptu si pri zástavke stavia kapitán Vaško.

88
    Hučko pri odkope lopty do bezpečia nasadil Šverčekovi jasličky, ktorý sa len pousmial. Tento kúsok roztlieskal tribúny.

87
    Druhú žltú kartu stretnutia vidí za nešportové správania Lukáš Švrček.

86
    Hra sa znovu presúva na polovičku domácich, n ona tvárach hostí je vidieť únavu, ktorá vedie k nepresnostiam.

84
    Posledné striedanie v tíme MŠK. Z ihriska odchádza strelec druhého gólu Zuziak a nahradí ho Jasenovský.

83
    Pučekov prienik po ľavom krídle vyzeral nádejne. Prízemný center našiel kopačku Kleca, no ten váhal až príliš a k zakončeniu sa nedostal.

82
    Sledujeme mnoho nebezpečných centrov smerujúcich pred Lé Gianga. Ďuratný je zatiaľ bezchybný a loptu pred svojho gólmana nepúšta.

81
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Guba, prichádza Puček.

80
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Šefčík, prichádza Švrček.

79
    Vo vápne Žiliny ostáva ležať na trávniku Šefčík, ktorý si pýta penaltu. Tá však neprichádza a hráč Skalice sa ihneď stavia na nohy.

78
    Ani tento prízemný center však nepriniesol dorovnávajúci gól. Situáciu vyriešil Lé Giang a loptu prikryl svojim telom.

77
    Skaličania však vedia čo je ich úlohou. Udržať si líderskú pozíciu a na horúcej pôde nováčika vybojovať aspoň bod.

76
    Ďuratný sa teraz nehnal dopredu a radšej sa rozhodol prihrávať dozadu na Patrika Lé Gianga.

75
    Tak teraz to už jasné je. Pri lopte je Hrbek, ktorý si loptu ťahá na ľavé krídlo odkiaľ posiela prízemný center na Paura. Tomu sa síce podarilo zakončiť, no jeho strelu zblokoval Majerník.