Bohem. Pr. – Union 2013 3:0 (kon.) | Písek – Chrudim 4:2 (kon.) | Chomutov – Vltavín 1:2 (kon.)
FC Písek
4:2 (1:2)
MFK Chrudim
Sobota 30.08.2014, 10:15Česká fotbalová liga

Dnešní utkání mezi Pískem a Chrudimí je u konce. Hosté nedokázali udržet jednobrankové vedení z první půle. Písečtí fotbalisté odehráli druhý poločas znamenitě a v této části hry zaznamenali tři branky. Průběh také ovlivnilo vyloučení hostujícího brankáře Mrázka. To ale nesnižuje kvalitní výkon Písku a Jihočeši si zaslouženě připisují tři body. Pod výsledek 4:2 se nejvíce podepsal František Němec, který zaznamenal dva góly. To je vše, přeji hezkou sobotu. (12:12:00)

90+4

90+4
    Je to tady, Písečtí se radují z výhry.

90+3
    Hosté se snaží s výsledkem ještě něco udělat, ale v početní nevýhodě se jim proti písecké obraně nedaří. Vše nasvědčuje tomu, že si Písek připíše první výhru v nové sezoně.

90+2
    Ze hry odchází František Němec, na poslední minuty se do hry zapojí Vojtěch Zeman.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

89
    Další střídání Písku. Martina Voráčka nahradí Filip Bakule.
    Roman ZAHRÁDKA - 4:2

85
    Písek právě vstřelil branku!
    Tak toto už vypadá pro Písek velice nadějně. ROMAN ZAHRÁDKA se prosadil po chvíli, co vystřídal. Jeho střelu z pokutového území nešťastně tečoval hostující Štěpánek. Brankář Vostradovský na změnu směru míče nedokázal zareagovat a balón zapadnul přesně k pravé tyči – 4:2.

84
    Tentokrát střídají Písečtí. Petra Dolejše nahradí Roman Zahrádka.

81
    Hosté střídají. Ze hry odejde David Vodrážka. Opačným směrem zamíří Lukáš Mastík.

79
    Početní převaha je na hřišti znát a domácí hráči se jí snaží co nejrychleji zužitkovat v další branku. Chrudimská obrana zatím odolává.

75
    Ze hry odejde Jiří Adámek, kterého nahradí brankář Petr Vostradovský.
    Lukáš Mrázek - červená karta

74
    František Němec šel do úniku, proti němu vyběhnul brankář Lukáš Mrázek a zastavil ho nedovoleným způsobem. Hlavní sudí rovnou vytáhnul červenou kartu.

72
    Za potlesku diváků odchází střelec vedoucí branky Písku – Jan Zušťák, kterého vystřídá Filip Šťastný.

70
    Střídání hostů. Jiřího Nadrchala nahradí Jindřich Kučera.
    Jan ZUŠŤÁK - 3:2

69
    Další akce domácích končí gólem a domácí se dostávají do vedení. JAN ZUŠŤÁK chladnokrevně překonal Mrázka z bezprostřední blízkosti – 3:2.

Tomáš Němec

Branky: 40. Němec, 64. Němec, 69. Zušťák, 85. Zahrádka – 30. Nadrchal, 44. Vácha

Karty:   74. Mrázek (CHR)

FC Písek: Satrapa – L. Holub, Basaraba, Němec, Dolejš, Zušťák, Rendla, Kalášek, Voráček, Nohava, Šlehofer.
    Náhradníci: Staněk, Novotný, Zahrádka, Šťastný, Zeman, Bakule, Varyš.

MFK Chrudim: Mrázek – Adámek, Radouš, Vodrážka, Vladyka, Řezníček, Vácha, Štěpánek, Kesner, Nadrchal, Sixta.
    Náhradníci: Hauf, Langr, R. Holub, Kučera, Mastík, Vostradovský.

Rozhodčí: Kyncl – Klupák, Rauch.