Aston Villa – Hull City 2:1 (kon.) | Tottenham – Liverpool 0:3 (kon.) | Leicester – Arsenal 1:1 (kon.)
Tottenham Hotspur
0:3 (0:1)
Liverpool FC
Neděle 31.08.2014, 14:30 • White Hart Lane, London • Anglická Premier League

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek nedělního odpoledne a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (16:25:12)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 6:9.
    Rohy: 7:3. Fauly: 14:11.

Zápas je u konce a z jasné výhry se radují hosté z Liverpoolu. Ti ve druhé půli pokračovali v dobrém výkonu a když hned v úvodu proměnil Gerrard pokutový kop, bylo o vítězi víceméně jasno. Pak ještě přidal fantastický gól Moreno a dovršil tak zmar Tottenhamu. Výhra je pro Pool zcela zasloužená, Hotspur dnes nepředvedli nic, čím by soupeře zastavili.
    Reds na White Hart Lane dominovali a připsali si skvělé a hlavně zasloužené vítězství

90+3

90+3
    Už se pouze čeká na závěrečný hvizd.

90+1
    Sudí teď hostům odpustil pokutový kop, Lovren totiž v pokutovém území zatáhl Adebayora, píšťalka však zůstala němá.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Dodatečně je za zatažení za dres potrestán žlutou kartou hostující Alberto Moreno.

89
    Ještě jeden rohový kop pro Tottenham, míč si bere Lamela.

88
    Po Lamelově faulu bude rozehrávat Mignolet.

86
    Poslední střídání Liverpoolu, Raheen Sterling má pro dnešní odpoledne splněno, na poslední okamžiky nastupuje José Enrique.

86
    Už to vypadalo, že by se Adebayor mohl procpat do zakončení mezi dva protihráče, pomezní rozhodčí mu ale odmával ofsajd.

85
    Utkání sleduje 36 130 diváků.

84
    Dembélé posunul na Diera, ten okamžitě dával napravo na Townsenda. Zatím je to jen o přihrávkách, centr do pokutového území ne a ne přilétnout.

82
    Faul na Hendersona, Pool může pokračovat v údržbě.

81
    Liverpool drží míč na svých kopačkách a kombinuje na vlastní polovině.

79
    Byť je do konce utkání ještě dost času, tak se už pouze dohrává. Což je možná škoda.

77
    Liverpool už nemá kam spěchat, proto i rozehrávka není tak rychlá, jako v předcházejících minutách.