Ostrava – Slavia 6:1 (kon.) | Příbram – Znojmo 7:0 (kon.) | Jablonec – Hr. Králové 3:1 (kon.)
Dukla Praha – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Sparta – Třinec 2:0 (kon.) | Brno – Č. Budějovice 4:0 (kon.)
Jihlava – Plzeň 4:3 (kon.) | Táborsko – Slovácko 3:0 (kon.) | Varnsdorf – Liberec 2:0 (kon.)
Teplice – Bohemians 1905 2:2 (kon.)
FK Teplice
2:2 (1:2)
Bohemians Praha 1905
Pondělí 01.09.2014, 17:00 • Dubí-Pozorka • Juniorská liga

Skončilo utkání 7. kola Juniorské ligy, ve kterém Teplice remizovaly s Bohemians Praha 1905 2:2. Sledovali jsme pohledné utkání, v němž měli více šancí domácí, ale nedokázali je proměňovat. Skóre utkání otevřel v 18. minutě domácí Urma, ale Klokani ještě v prvním poločase skóre otočili, když se prosadili Nováček a Trnka. Na konečných 2:2 vyrovnával v 61. minutě Chukwuma. (19:07:30)

90+4

90+3
    Domácí mají možná poslední šanci něco vymyslet.

90+1
    Už běží nastavený čas, počkejme si, kolik sudí Lerch přidá.

90
    V závěru utkání Klokani zahrozili, ale vše skončilo jen nepřesnou ranou.

89
    Utkání se již blíží ke svému konci. Teplický Heger inkasoval žlutou kartu za faul ve středu hřiště.

87
    Po zmíněném rohu se domácí propracovali k dalšímu zakončení, ale až v bráně míč nekončí. Stále 2:2.

86
    Do šance se dostaly Teplice, ale po Dočekalově dobrém zákroku se musejí spokojit s rohovým kopem.

83
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Hejno, přichází Lukáš.

83
    Fotbalisté Bohemky zahrozili z rychlého protiútoku, ale nedokázali trefit domácí bránu.

81
    Už začala poslední desetiminutovka zápasu, Teplice vhazují na své útočné polovině.