Rio Ave – Boavista 4:0 (kon.)
Rio Ave FC
4:0 (2:0)
Boavista FC
Pondělí 01.09.2014, 21:00 • Estádio do Rio Ave Futebol Clube, Vila do Conde • Portugalská Primeira Liga

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (22:53:37)

Je dohráno. Domácí potvrdili roli favoritů a oba poločasy vyhráli shodně 2:0.V tom prvním se nejprve trefil z přímého kopu Renan, za dvě minuty se po centru Lionna trefil Diego Lopes. Druhou půli poznamenala 59. minuta, kdy se po druhé žluté kartě nechal vyloučit Lucas. Domácí nejprve kontrolovali hru a na konci dvakrát udeřili. Nejprve se v 80. minutě prosadil střídající Esmaël Gonçalves, jehož zpětnou přihrávkou našel Ukra. V poslední minutě normální hrací doby využil Pedro Moreira špatně zahraného ofsajd systému hostí a centrem do vápna od brankové čáry poslal gólový pozdrav Boatengovi, který jeho nabídku využil. Jasná výhra 4:0 znamená, že domácí jdou do čela soutěže. Hosté se naopak ocitli na samém dnu. Nemají ani bod, ani vstřelený gól, navíc 8 obdržených.

90+3

90+1
    Nastaveno bylo 180 sekund.
    BOATENG - 4:0

90
    Rio Ave právě vstřelilo branku!
    Rozehraný přímý kop se domácím nepovedl, poté co jej hosté odvrátili se míč vrátil za obranu Boavisty na Pedra Moreiru, který lehkým obloučkem našel na malém vápně vyskakujícího EMMANUELA OKYEREHO BOATENGA, který trefil volné místo v brance hostí.

89
    Pedro Moreira faulovaný u rohového praporku, který sousedí s brankovou čárou hostujícího týmu.

89
    Monllor vyběhl hodně za své území a poslal míč dlouhým odkopem až ke Cássiovi.

87
    Domácí kombinují, při každé úspěšné přihrávce domácí fanoušci vykřiknou "Ólé".

86
    Lionn vybojoval u brankové čáry Boavisty autové vhazování.

86
    Utkání se nám pomalu blíží ke konci. Za současného stavu jsou domácí v čele soutěže.

85
    Monllor zvládl odkopnout malou domů. Měl štěstí, že mu míč před nohou neskočil.

84
    Ač hosté hrají v deseti, tak to není téměř poznat.

83
    Marcelo zastavil na půlce hosty faulem, jeho zákrok se obešel bez karty.

81
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Diego Lopes, přichází Ahmed Hassan Koka.
    Esmaël GONçALVES - 3:0

80
    Tak nakonec se jim to povedlo.zprava postupoval na branku Ukra, zvedl hlavu a podíval se na nabíhající spoluhráče. Míč dostal na kopačku ESMAËL GONCALVES a rozvlnil síť v brance Boavisty potřetí.

79
    Hosté v devíti před vlastním vápnem, domácí nemohou prolomit jejich obranu.

78
    Šance hostů. Brito se uvolnil do šestnáctky, z levé strany vápna střílel levou nohou na pravou domácí tyč, branku přestřelil, byla to dobrá pozice hostujícího hráče.