Třinec – Poruba 2011 11:2 (kon.) | Olomouc – Vsetín 5:2 (kon.) | Opava – Přerov 4:7 (kon.)
Pardubice – Č. Budějovice 3:2 (kon.) | Warriors Brno – Vítkovice 2:3 (kon.) | Kladno – Slavia 1:5 (kon.)
Liberec – Letňany 2:3 (po pr.) | Jihlava – Žďár n/S 4:5 (0:1 po s.n.) | Chomutov – Písek 8:1 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Dukla Jihlava
4:5 (3:1, 1:1, 0:2)
SKLH Žďár nad Sázavou
Pondělí 01.09.2014, 15:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Konec zápasu. (17:46:45)

V samostatných nájezdech zvítězil tým SKLH Žďár nad Sázavou.
    Dominik Adam se neprosadil, jeho střelu vyrazil betonem Ondřej Joska. Jediným úspěšným střelcem nájezdů je ONDŘEJ TREJBAL, který rozhoduje o bodu navíc pro Plameny.

0:1 – Proti střele Kauta vytáhl ukázkový semafor Jakub Škarek.

Za Žďár může rozhodnout Martin Kaut.

0:1 – Pokus Milana Strnada zastavuje pravé rameno Josky.

0:1 – Slavomír Kadleček mířil hodně vedle levé tyče Škarka.

0:1 – Josef Vrátný se snažil rozhýbatl Josku a najít mezeru mezi jeho betony, do jeho pokusu ale vložil Joska hůl a Vrátný ani nevystřelil.

0:1 – Ač to vypadalo, že Škarek puk chytí, nakonec mu vypadl z výstroje a doklouzal do branky.

Jako první pojede nájezd Ondřej Trejbal.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení se nerozhodlo, i když měli hosté přesilovou hru a minutu před koncem i velkou šanci po střele Nečase. Jenže Škarek jeho dělovku zastavil a v následné minutové přesilovce Dukla neskórovala.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:45
    Po vyhození hostí je Dukla znovu před Joskou.

64:00
    Martin Nečas (ZNS) dostává minutu před koncem prodloužení trest na dvě minuty za podražení. Na vyloučeí: 4-5.

63:53
    Kaut vleže vybojoval puk pro Nečase, který dělovkou z pravého kruhu trefil pouze Škarka, který si nyní pořádně upravuje výstroj. Následně Nečas ve snaze získat kotouč fauloval.

63:35
    Kaltounkova střela od modré byla zblokovna Joskou do ochranné sítě.

62:56
    Hosté špatně střídali a Mareš se snažil přihrát do středního pásma rozjetému Jindrovi, přihrávku však zblokoval vracející se hráč Plamenů.

62:22
    Obrana hostí si nepohlídala Josefa Vrátného, který se vracel z trestné lavice a postupoval středem k Joskovi. Při průniku byl možná lehce faulován, ale píšťalka sudího Poláka zůstala němá.

62:10
    Dukla v plném počtu.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 9. J. Slabý (Strnad), 9. Jindra, 13. Adam (Mareš), 25. Mareš (Vrátný) – 1. Kaut (Nečas), 21. Kaut (Nečas), 45. Kaut (Donda, Nečas), 48. Kaut (Nečas), rozh. náj. Trejbal

HC Dukla Jihlava: Škarek (Šťastný) – Havelka, Mareš, Stark, P. Slabý, Kaltounek, Vála, Habermann – Vala, Jindra, Strnad – Filip, Adam, Vrátný – Hrbatý, J. Slabý, Musil – Úlovec. Trenér: Štěpán Moravec.
    SKLH Žďár nad Sázavou: Joska (Jambor) – Kukla, Trejbal, Nepokoj, Geba, Melichar, Marek, Jirčík – Kaut, M. Nečas, Donda – Pytlík, Březina, Kadleček – Poul, Caha, Nový – J. Nečas. Trenér: Martin Sobotka.

Rozhodčí: Polák – Guth, Šťastná