Nitra – Olomouc 4:5 (kon.) | Žilina – Trenčín 1:4 (kon.) | Spišská N. Ves – Lipt. Mikuláš 4:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Litvínov 6:5 (kon.) | Nové Zámky – Skalica 5:2 (kon.) | Kladno – Chomutov 1:4 (kon.)
Prostějov – Havířov 5:3 (kon.) | Břeclav – Trnava 4:5 (kon.) | Děčín – Bílina 4:1 (kon.)
Litoměřice – Most 4:0 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 4:8 (kon.) | K. Vary – Plzeň 1:2 (1:2 po s.n.)
Klášterec nO – Řisuty 4:5 (2:3 po s.n.) | Šumperk – Tychy 3:0 (kon.) | Znojmo – Mountfield HK 6:3 (kon.)
Poruba 2011 – Vsetín 2:3 (1:2 po s.n.) | Opava – Frýdek-M. 7:2 (kon.) | Senica – Kapfenberg 4:3 (4:3 po s.n.)
Val. Meziříčí – Karviná sledge 5:2 (kon.) | Piešťany – Dunaújváros 6:3 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
HK Skalica
sk Úterý 02.09.2014, 18:00Přípravné zápasy

Zápas sa nám skončil, Nové Zámky porážajú Skalicu v pomere 5:2. Ja sa s Vami lúčim a prajem pekný zvyšok večera. (19:59:13)

60:00

59:42
    Stretnutie sa už len dohráva.

58:30
    Pomaly sa nám blíži záver tretej tretiny a ako vidíme na výsledku, asi aj zápasu.

57:41
    Juraj Jurík z blízky netriafa bránu!

57:08
    Kráĺ to teraz vzal na seba a zakladá útok.

53:45
    Takmer dve minúty už hráme bez prerušenia.

52:03
    Krajčovič má opäť veľa roboty, všetko ale zatiaľ zvláda.

51:21
    Erik Čaládi nastreľuje brvno Lipovského svätyne!

51:00
    Daniel Štumpf za potlesku publika otrasený vstáva z ľadu.

50:10
    Tvrdá rana Mareka Dubeca len tesne míňa bránku!

48:20
    Faith už je späť, presilovka ostala nevyužitá.

46:13
    Vylúčenie, Nové Zámky – Faith Juraj, 2 minúty

44:46
    Krajčovič teraz s vynikajúcim zákrokom!

42:55
    Skalica dala gól!
    Tak s gólmi sa nám teraz roztrhlo vrece! Už to teraz ale nie sú domáci, čo ich stále strieľajú, ale aj hostia! Autorom zásahu je JURAJ JURÍK! Bez asistencií.

42:26
    HC Nové Zámky dali gól!
    A Nové Zámky pridávajú ďalší gól! Konkrétne hráč PETER POLČÍK! Asistencie: Juraj Faith, Martin Uhnák

40:35
    Tak lepší úvod si snáď domáci ani nemohli priať. Ihneď po 35 sekundách hry strieľa gól JURAJ FAITH! Asistencie: Pavol Kowalczyk, Marek Hospodin

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Máme za sebou aj druhé dejstvo, skóre sa nám menilo rovnako ako v prvej časti dva krát. Najprv v 28. minúte sa presadil skaličan Gula, v tej istej minúte aj domáci Hurtaj. Uvidíme, čo nám prinesie tretia tretina.