Vsetín – Nový Jičín 2:0 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 0:2 (kon.) | Opava – SHK Hodonín 5:2 (kon.)
Val. Meziříčí – Poruba 2011 5:4 (kon.) | Technika Brno – SK Karviná 1:0 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
HK Nový Jičín
Středa 17.09.2014, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • 2. liga skupina Východ

Nejlepšími hráči utkání vyhlášení brankáři. Za Nový Jičín David Iláš, za Vsetín Petr Hromada. Ode mne je to dnes vše, přeji příjemný zbytek středečního večera. (19:52:16)

Domácí Vsetín úspěšně zvládl premiéru do nové soutěže a poráží celek Nového Jičína. Diváci, kteří dnes dorazili na vsetínský Lapač rozhodně nemohou litovat, na úvodní zápas se hrálo ve vysokém tempu. Skvělé výkony podali také oba brankáři, jenže ten vsetínský byl bezchybný.

60:00

59:52
    Ještě se bude vylučovat, dvě minuty fasuje Novotný za hru vysokou holí.

59:19
    Hosté nyní vybojovali vhazování v útočném pásmu a v témže čase si berou oddechový čas.

58:47
    Nový Jičín to zkusí v šesti!

58:29
    Vsetínští fandové už mají o vítězi jasno a Lapačem se nese vysoký jalovec.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny, Podešva nabíjel Vítkovi na ránu z voleje, Iláš protáhl svá třísla a betonem střelu vytěsnil.

57:19
    Petr Hromada je dnes opravdovým hrdinou svého týmu, pořádný závar před brankou a kotouč se chopil Gebauer, už se zdálo, že se Nový Jičín bude konečně radovat, ale Hromadova lapačka byla proti!

56:49
    Ambruz mohl společně se Zúbkem rozhodnout, jenže druhý jmenovaný až příliš dlouze zpracovával kotouč a Iláš se stihl přemístit.

56:09

56:05
    Dnešní utkání sleduje 1140 diváků!

54:51
    Nový Jičín již ve čtyrech.

54:38
    Vsetín motá hlavy hokejovému Jičínu, projektil Hurtíka však končí v moci brankáře Iláše.

54:09
    Žák nyní oslabí svůj tým, nedovoleně zastavil Zúbka a Nový Jičín si potřetí v utkání okusí, jaké to je bránit dvojnásobnou početní výhodu Vsetína.

53:25
    Mikšovský pouze nahodil kotouč na Iláše, čímž získal vhazování v útočném pásmu.

52:51
    Vsetínský Kolařík nyní osamocen v úniku na Iláše, byl však nedovoleně zastaven Flašarem a následkem toho byl i střet s brankářem Nového Jičína.