Motor ČB – Most 6:0 (kon.) | Ústí n/L – Chomutov 1:3 (kon.) | Havířov – Benátky n/J 4:2 (kon.)
Prostějov – Kadaň 3:2 (1:0 po s.n.) | Litoměřice – Kladno 6:3 (kon.) | Jihlava – Šumperk 3:2 (po pr.)
Třebíč – Havlíčkův Brod 5:2 (kon.)
AZ Havířov
4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 27.09.2014, 17:00 • K&K PNEU Aréna, Havířov • 1. liga (ČR)

Ode mne je to z K&K PNEU Arény pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů opět na počtenou! (19:20:43)

Domácí dokázali porazit na domácím ledě Benátky nad Jizerou v poměru 4:2 a připisují si do prvoligové tabulky důležité tři body! Příští utkání odehrají hokejisté Havířova příští středu od 18:00 proti Pirátům z Chomutova.

60:00

59:34
    Benátky budou hrát do konce této třetiny přesilovou hru a brankář Lukáš opět odjíždí na střídačku!

58:52
    Hosté odvolávají brankáře Lukáše!

58:52
    Timeout si vyžádal tým Benátek nad Jizerou.

58:52
    Vyloučen Jakub Šlahař (Havířov) na 2 minuty za vysokou hůl.

58:41
    Bude se vylučovat na straně Havířova!

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:43
    Michael Foltýn střelou od modré čáry nalomil svou hůl a musí okamžitě střídat.

56:59
    Potrestána hráčská lavice Benátek nad Jizerou dvěma minutami za příliš mnoho hráčů na ledové ploše.

56:04
    Do konce třetí periody již mnoho času nezbývá, domácí stále vedou o dvě branky, což vypadá hodně nadějně.

55:52

54:54
    Hráči Benátek se vysvobozují z havířovského tlaku.

54:00
    Havířovští hokejisté budou hrát přesilovou hru 5 na 3.

53:52
    Vyloučen Ján Niko (Benátky) na 2 minuty za hákování.

53:16
    Potrestána hráčská lavice Benátek nad Jizerou dvěma minutami za zdržování hry!

52:33
    Do úniku se mohl dostat Marek Loskot, který právě naskakoval z trestné lavice. U kotouče byl však rychleji benátecký brankář.

52:08
    AZet se osvobozuje a posílá kotouč daleko mimo nebezpečí.

Petr Blakala

Branky a nahrávky: 3. Loskot (Jiránek, Říčka), 25. Tomi (Krisl, Šlahař), 33. Říčka (Loskot, Jiránek), 47. Sztefek (Pechanec, Daneček) – 3. Bittner (Krejčík, Mikyska), 26. Špaček (Krejčík)

AZ Havířov: Matoušek (Turšner) – Foltýn, Dresler, Krisl "C", Bahounek, Ostrčil "A", Lenďák, Repe, Bezuška – Říčka "A", Loskot, Jiránek – Tomi, Šlahař, Jakúbek – Sztefek, Pechanec, Daneček – Kucsera, Rimmel, Haas
    HC Benátky nad Jizerou: Lukáš (Jelínek) – Havlín, Niko, Beránek, Ulrych, Kovář, Pabiška, Pokorný – Špaček "A", Skořepa "C", Krejčík – Vařecha "A", Mikšovský, Maďar – Bittner, Jonák, Skalický – Ordoš, Mikyska,

Rozhodčí: Kubičík – Adamec, Poruba

Diváci: 1 650