Podbrezová – Dunajská Streda 3:0 (kon.) | Trnava – B. Bystrica 5:2 (kon.) | Košice – Senica 0:0 (kon.)
Ružomberok – Myjava 2:2 (kon.)
MFK Ružomberok
2:2 (1:1)
TJ Spartak Myjava
sk Úterý 16.09.2014, 17:30 • Štadión pod Čebraťom • Niké liga

Aj druhý polčas priniesol dramatický súboj. V 72. minúte dostal Adam Zreľák svoj tím do vedenia, ale o osem minút neskôr mieril presne aj Peter Sládek a tak sa zápas končí remízou 2:2.

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších prenosoch. (19:21:02)

90+2

90+2
    Domáci ešte získali priamy kop. Zahral ho Zreľák priamou strelou, ale prekopáva bránu.

90+1
    Zreľák sa snažil predrať do šestnástky, to sa mu však nedarí.

90+1
    Nastavovať sa budú 2 minúty!

90
    Myjava strieda: Odchádza Radoslav Ciprys a prichádza Jakub Kastelovič.

90
    Hostia si v útoku počínali nedovolene a tak nasleduje Šavolov odkop od brány.

89
    Tručák sa dostal do pokutového územia hostí, kde vyzvŕtal obrancu a následne vystrelil na bránu, ale jeho kríža strela míňa priestor troch žrdí.

87
    Center z rohu odvracia hosťujúca obrana, no domáci sa znova dostávajú k lopte a postupnými prihrávkami sa snažia ohroziť bránu.

86
    Turčák bol faulovaný a Ružomberok získava priamy kop.

84
    V tej istej minúte ťahal loptu popri hranici pokutového územia Turčák a následne prihral Nagymu, ktorý zďaleka mieri nepresne.

84
    Po rohu Šimonek skúša nožničky z vnútra šestnástky a lopta letí nad domácu bránu.

83
    Duga vnikol do šestnástky a snažil sa nájsť svojich spoluhráčov, ale Práznovský odvracia jeho loptu na roh.

83
    Dnešné stretnutie sleduje 1315 divákov.

82
    Nový muž na trávniku rovno aj skúša krížnu strelu spoza šestnástky, ale mieri nepresne.

81
    Ružomberok strieda: Odchádza Lukáš Janič a prichádza Tomáš Gerát.

80
    Myjava dala gól!
    PETER SLÁDEK vystrelil spoza šestnástky a presne mierenou strelou k žrdi vyrovnáva stav stretnutia na 2:2!

80
    Po rohu sa hostia ubránili a môžu ísť znova dopredu.

79
    Lovás unikal po ľavej strane a prihrávkou hľadal v šestnástke nabiehajúceho Turčáka so Zreľákom. Obranca odvracia jeho loptu na roh.