Bertensová – Koukalová 1:2 (kon.) | Schmiedlová – Kovinićová 1:2 (kon.)
Plíšková – Vögeleová 2:0 (kon.) | Glušková – Plíšková 0:2 (kon.)
Klára Koukalová (3)
2
6 4 6
Úterý 16.09.2014, 04:08WTA Soul - Hana Bank Korea Open (tvrdý povrch)

Klára Koukalová postupuje na turnaji v Soulu do druhého kola. V prvním utkání totiž udolala Kiki Bertensovou 2:1 na sety. První set byl jasně v režii naší tenistky, Bertensová se však ve druhém setu zvedla a vyrovnala. Vyrovnanou třetí sadu rozhodl jeden brejk navíc, který získala Koukalová, přestože obě hráčky měly hodně možností na zisk servisu té druhé. Další soupeřkou třetí nasazené hráčky bude Marie Kirilenková nebo Donna Vekičová. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, přeji vám hezký den. (06:14:29)

Konec zápasu

4:6
    Výborně! Bertensová přetáhla return a Klára Koukalová vítězí!

40-A
    Vzápětí však Bertensová zbytečně chybuje do sítě a Klára má další mečbol!

40-40
    Opět je tu shoda! Bertensová se nebála, útočila a byla navíc i velmi přesná. Po postoupení pár kroků do dvorce trefila vítězný forhend po lajně.

40-A
    Další mečbol! Křižný return Koukalová vrací stejným směrem a Bertensová už nedostala míček zpět do kurtu.

40-40
    Škoda! Koukalová po returnu soupeřky chybuje do sítě.

30-40
    Mečbol pro českou tenistku! Bertensová neudržela nervy na uzdě, bezhlavě útočila z nepřipravené pozice po lajně a míček z její rakety končí v autu.

30-30
    Po třiceti! Vyšší return Koukalová využívá k dalšímu krásnému winneru!

30-15
    Teď si Klára s returnem soupeřky poradila, dostala se do výměny a trefila i vítězný forhend do strany!

30-0
    Po dalším velmi slušném returnu trefila Bertensová ještě dobrý forhend po lajně a poté už Koukalová v nouzi kazí.

15-0
    S rychlým returnem soupeřky si Koukalová neporadila a hraje do sítě.

4:5
    Konec přestávky, Klára Koukalová bude podávat na vítězství.

4:5
    Následuje přestávka a výměna stran.

4:5
    Vzápětí však jde příjem Kláry do autu, Kiki Bertensová snižuje.

40-30
    Return po lajně od nasazené trojky nizozemská hráčka nevrátila přes síť.

40-15
    Krásný moment. Bertensová neměla útok připravený, míček od Koukalové byl celkem nízko, přesto z něj Kiki vykouzlila krásný vítězný úder forhendem.

30-15
    Teď naopak česká tenistka ustála tvrdý úder soupeřky, vrátila jej forhendovým krosem a Bertensová v nouzi chybuje daleko do autu.