Chabarovsk – Omsk | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Vladivostok – Barys | 4:2 (kon.) | | | Atlant – N.Novgorod | 3:1 (kon.) |
Minsk – Čerepovec | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Záhřeb – CSKA Moskva | 2:3 (kon.) |
Kladno – Liberec | 5:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – HC Plzeň | 4:5 (kon.) |
K. Vary – PZ Kladno | 3:0 (kon.) |
Rudá armáda – K. Vary | 5:1 (kon.) |
Česko U15 – Rakousko U15 | 0:0 (16:00) |
Kobra – Ústí n/L | 5:3 (kon.) |
po s.n. (0:1)
HC Dinamo Minsk
3:4
(0:0, 3:1, 0:2 - 0:0)
Severstal Čerepovec
Milan Šplíchal
Branky a nahrávky:
24. Szczechura (Kaljužnyj, Cheechoo), 34. Linglet (Cheechoo, Bailen), 40. Ellison (Cheechoo, Linglet) – 35. Černov (Kagarlickij, Mons), 44. Stoljarov (Buchněvič), 58. Urbom (Buchněvič)
Rozhodčí: Safjullov, Rogačev – Zakarenkov, Sadovnikov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Zemčenko (CER)
0:0 Szczechura (MIN)
2. série:
0:0 Kvapil (CER)
0:0 Ellison (MIN)
3. série:
0:0 Kagarlickij (CER)
0:0 Kaljužnyj (MIN)
4. série:
0:0 Szczechura (MIN)
0:0 Buchněvič (CER)
5. série:
0:0 Linglen (MIN)
0:1 Kvapil (CER)
HC Dinamo Minsk:
Haugen (Milčakov) – Goroško, Švarný, Bailen, Nogačjov, Šinkevič, Lisovets – Szczechura, Cheechoo, Kaljužnyj – Vesce, Ellison, Linglet – Kitarov, Meleško, Kulakov – Pavlovič, Razvadovskij, Drozd.
Náhradníci:
Trenér:
Severstal Čerepovec: Štěpánek (Magarilov) – Urbom, Almqvist, Stasenko, Šinin, Šefer, Lukin, Arzamascev, Monachov – Stoljarov, Kvapil, Buchněvič – Kagarlickij, Mons, Černov – Kazakovcev, Nikoncev, Kovyršin – Kupcov, Dědunov, Zemčenko.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Severstal Čerepovec: Štěpánek (Magarilov) – Urbom, Almqvist, Stasenko, Šinin, Šefer, Lukin, Arzamascev, Monachov – Stoljarov, Kvapil, Buchněvič – Kagarlickij, Mons, Černov – Kazakovcev, Nikoncev, Kovyršin – Kupcov, Dědunov, Zemčenko.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Safjullov, Rogačev – Zakarenkov, Sadovnikov
Diváci:
Ivan Švarný (MIN) 0 + 0
Marek Kvapil (CER) 0 + 0, rozhodující nájezd
Jakub Štěpánek (CER) 87% úspěšnost, 3 obdrž. góly