Chabarovsk – Omsk 2:1 (2:1 po s.n.) | Vladivostok – Barys 4:2 (kon.) | Atlant – N.Novgorod 3:1 (kon.)
Minsk – Čerepovec 3:4 (0:1 po s.n.) | Záhřeb – CSKA Moskva 2:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Dinamo Minsk
3:4 (0:0, 3:1, 0:2 - 0:0)
Severstal Čerepovec
Čtvrtek 18.09.2014, 18:00 • Minsk Ice Palace • KHL

Děkuji vám za sledování onlajnu a přeji příjemný zbytek večera. (21:14:56)

Československá stopa

Ivan Švarný (MIN) 0 + 0
    Marek Kvapil (CER) 0 + 0, rozhodující nájezd
    Jakub Štěpánek (CER) 87% úspěšnost, 3 obdrž. góly

Máme za sebou zajímavé utkání. V první třetině nepadla žádná branka a nikdo by nemohl vsadit, že jich uvidíme celkem sedm. Skóre otevřel ve 24. minutě Szczechura. Zvýšit na rozdíl dvou branek se podařilo Lingletovi, který tečoval střelu Cheechooa. Radost domácím pokazil o minutu později Černov, který dokázal snížit. Dvoubrankové vedení si zpět vzali domácí v posledních vteřinách druhé třetiny, když přesilovku 5 na 3 využil Ellison. Ve třetí třetině začal parádní obrat. Dosud jasně slabší Čerepovec vrhl všechny síly do útoku a jednoznačně dominoval. Ve 44. minutě snížil Stoljarov, který doklepl puk po přihrávce Buchněviče. Zasloužené vyrovnání přišlo dvě minuty před koncem, kdy překonal Haugena Urbom, který využil tlaku a v přesilovce srovnal. V prodloužení branka nepadla a tak rozhodl jediný proměněný nájezd Kvapila o tom, že dva body povezou domů hosté. Domácí se musí spokojit s jedním bodem.

64:58
    Velký tlak domácích skončil menší šarvátkou. Nic dalšího se nestane.

63:33
    Hosté se snažili podniknout rychlý brejk, který skončil stejně rychle, jako začal.

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 24. Szczechura (Kaljužnyj, Cheechoo), 34. Linglet (Cheechoo, Bailen), 40. Ellison (Cheechoo, Linglet) – 35. Černov (Kagarlickij, Mons), 44. Stoljarov (Buchněvič), 58. Urbom (Buchněvič)