Karabach – Saint-Étienne 0:0 (kon.) | Eindhoven – Estoril 1:0 (kon.) | Panathinaikos – Dynamo 1:2 (kon.)
Dněpropetrovsk – Inter 0:1 (kon.) | Kodaň – Helsinki 2:0 (kon.) | Mönchengladbach – Villarreal 1:1 (kon.)
Apollon Limassol – Curych 3:2 (kon.) | Club Brugge – Turín 0:0 (kon.) | Partizan Bělehrad – Tottenham 0:0 (kon.)
Besiktas – Asteras 1:1 (kon.) | Salzburg – Celtic 2:2 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Astra Giurgiu 5:1 (kon.)
Standard – Rijeka 2:0 (kon.) | Sevilla – Feyenoord 2:0 (kon.) | Lille – FK Krasnodar 1:1 (kon.)
Everton – Wolfsburg 4:1 (kon.) | Young Boys – Slovan Bratislava 5:0 (kon.) | Neapol – Sparta 3:1 (kon.)
FCSB – Aalborg 6:0 (kon.) | Rio Ave – Dynamo Kyjev 0:3 (kon.) | PAOK – Dinamo Minsk 6:1 (kon.)
Fiorentina – Guingamp 3:0 (kon.) | Met. Charkov – Trabzonspor 1:2 (kon.) | Legia – Lokeren 1:0 (kon.)
PSV Eindhoven
1:0 (1:0)
GD Estoril Praia
Čtvrtek 18.09.2014, 19:00 • Philips Stadion • Evropská liga

Za deset minut začíná další kupa zápasu a vy je zde můžete mapovat i nadále!
    Přeji příjemný zbytek večera a u fotbalu zase někdy, nashledanou! (20:56:25)

Statistiky zápasu

Střely na branku 5-1
    Střely mimo branku 17-11
    Držení míče 57% – 43%
    Rohové kopy 4-5
    Fauly 16-18

PSV nakonec zápas zvládlo. Estoril byl v druhém poločase mnohem lepší, jak v první půli. Moc toho Eindhovenu neumožnil a odehrál důstojný zápas. PSV splnilo povinnost a slaví výhru 1:0. Domácí nakonec musí být rádi z toho, že pro ně byla písknutá penalta.

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostal za faul na Hendrixe i kapitán Miguel.

90
    Nastavují se tři minuty

90
    Probíhá 90. minuta a fanoušci Estorilu fandí a zápas, atmosféru či obrovský stadión PSV si užívají.

88
    Jako poslední z kádru hostů se na hřiště podívá Vaz.

86
    Tento přímý kop se Wijnaldumovi už povedl. Tentokráte branku přestřelil jen o kousek – míč skončil na horní síti.

85
    Mano na hranici vápna fauloval a vidí žlutý kartónek.

85
    Na půlce hřiště se provinil Rafael.

82
    Brenet dostal od Wijnalduma míč a po lajně doběhl až k brankové čáře a pod sebe, zpátky na Wijnalduma nahrával. Domácí kapitán míč netrefil ideálně a ten skončil mimo branku.

78
    Z následné akce mohli zahrozit hosté. Centr do vápna ale obrana PSV odvrátila mimo ohrožení branky.